• Sconto Sedací souprava STARNBERG-SE světle šedá

  Sleva!

  22 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava STARNBERG-SE světle šedá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 32599.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Máte velkou rodinu, trávíte rádi čas s přáteli? Hledáte místo, kde všechny pohodlně usadit? Pokud disponujte rodinným domem nebo větším bytem bude sedačka STANBERG-SE tím správným místem a navíc bude Vašemu obýváku slušet. O dostatek pohodlí se postarají zádové a dekorační polštáře, díky nimž si budete moci užívat relaxaci na maximum. Praktická kapsa v loketní opěrce také nabízí další úložný prostor. V noci se v případě potřeby promění gauč v lůžko a poskytne provizorní přenocování vám nebo návštěvě. Integrovaný úložný prostor poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Zadní strana je potažena originální tkaninou a to vám umožní umístit sedačku i do prostoru a při montáži si můžete také zvolit, zda bude delší část otomanu situována vpravo nebo vlevo. Sedačka STANBERG-SE se v mnoho ohledech přizpůsobí vašim potřebám, postačí jen usednout a užít si komfort, který přináší. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava STARNBERG-SE světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava STARNBERG-SE světle šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz