• Sconto Sedací souprava TORONTO UNIVERSAL bílá/hnědá

  Sleva!

  23 999  16 999 

  Vybrali jsme Sconto Sedací souprava TORONTO UNIVERSAL bílá/hnědá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 23999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Rohová sedačka TORONTO UNIVERSAL bude nejen místem, kde se bude scházet celá rodina i přátelé, ale i místem pro odpočinek u knihy nebo dobrého filmu. Svým tvarem poskytuje komfort v různých polohách. Odnímatelné zádové polštáře poskytnou potřebnou oporu těla při sezení, ale na sedačce můžete i jen tak polehávat. Potah s technologii Cleanaboo se postará o to, že požitek s pohodového posezení vám nezkazí ani menší nehoda v podobě rozlité tekutiny. Potah se sníženou absorpcí rozlitých kapalin způsobuje, že tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny, což vám umožní rychlé a snadné odstranění tekutin. Pěnové jádro, potah příjemný na dotek a dekorační polštářek se postarají o komfortní posezení. Ani návštěva přátel a rodiny, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Z gauče během chvilky vytvoříte lůžko pro příležitostné přespání. Integrovaný úložný prostor poskytne místo pro lůžkoviny, které budete mít vždy po ruce. Bezpochyby oceníte také její variabilitu v podobě univerzální provedení sedačky. Při montáži si můžete jednoduše zvolit, zda bude otoman umístěn vpravo nebo vlevo a upravit tak pohovku dispozici místnosti. Sedačka TORONTO UNIVERSAL je osobitá a se stane se vaším oblíbeným místem při čtení knihy, sledování oblíbeného filmu i při posezení s přáteli. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Sedací souprava TORONTO UNIVERSAL bílá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sedací souprava TORONTO UNIVERSAL bílá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz