• Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo

  Sleva!

  8 999 

  Vybrali jsme Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 12999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Botníková skříň ALIVIA je zvenku skoro neviditelná, uvnitř však skrývá dostatek úložného prostoru právě na boty i jiné osobní věci. Botník pojme až 16 párů bot a vaše předsíň bude přesto stále působit uklizeným dojmem. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Otevírání dvířek snadno nastavíte podle chodu vaší předsíně na levostranné nebo pravostranné otevírání. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Otevřený odkládací prostor můžete využít pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Ve skříni nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Vaše předsíň či hala se díky botníkové skříni ALIVIA stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Botníky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz