• Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá

  Sleva

  12 499  8 999 

  Vybrali jsme Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 12499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vitrína RIAN patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Z tohoto důvodu se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Vitrína poskytuje dostatek členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police s LED osvětlením místo pro sváteční nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Vitrína stylově i funkčně doplňuje kolekci RIAN. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Vitríny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Vitrína RIAN pravá, dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz