• Sconto Zesílený lamelový rošt TRIPLE T18 MAXI

  Sleva

  5 999  4 499 

  Vybrali jsme Sconto Zesílený lamelový rošt TRIPLE T18 MAXI přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 5999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Zesílený lamelový rošt TRIPLE T18 MAXI s nosností až 200 kg je speciálně navržený tak, aby si zachoval stabilitu a funkčnost i při vysokém zatížení.Komplex 42 lamel je anatomicky nastavený pro každou ze sedmi zón lidského těla tak, že poskytuje tělu ortopedicky optimální a ničím nerušený spánek. Díky vysoké hustotě lamel uložených v inovativních tříbodových pouzdrech dochází k perfektnímu rozvržení hmotnosti těla. Tomu napomáhá také středový pruh, který udržuje všechny lamely v přiměřené vzdálenosti a při extrémní zátěži rozmisťuje sílu do vedlejších lamel. Díky tomu je rošt odolný i proti vysokému bodovému zatížení. Pro dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám rošt nabízí 18 zdvojených lamel s možností nastavení tvrdosti pomocí posuvných opasků. Fóliovaný povrch s částicemi stříbra dodává roštu zvýšenou odolnost vůči vodě a vlhkosti. Částice stříbra mají antibakteriální a protiplísňové účinky. Rošt je určený pro kvalitní pěnové a latexové matrace. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Matrace a rošty
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sconto Zesílený lamelový rošt TRIPLE T18 MAXI - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Zesílený lamelový rošt TRIPLE T18 MAXI - nábytek SCONTO nábytek.cz