• Sedací souprava FLY II levá, krémová

  19 999 

  Vybrali jsme Sedací souprava FLY II levá, krémová přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 19999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  Sedací souprava FLY II je připravena kdykoli uvítat hosty a poskytnout komfortní posezení. Hlavní výhodou této sedačky jsou **dva přemístitelné díly**, které lze využít samostatně jako **taburety** nebo pokud se přesunou do jiné pozice, tak vytváří v kombinaci se sedací soupravou praktické **lůžko pro občasné přenocování**. **Pěnové jádro sedací části a zádové polštáře** poskytují měkkou oporu těla. Dřevěné panely jsou perfektním doplňkem taburetů, které mohou posloužit pro vystavení dekorací či odložení různých předmětů. **Záda potažené potahovou tkaninou** vám umožní gauč umístit do prostoru i ke zdi, podle toho jak bude vašemu obývacímu pokoji vyhovovat. **Plastové nožky** podtrhují elegantní vzhled pohovky a zajistí její stabilitu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sedací souprava FLY II levá, krémová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sedací souprava FLY II levá, krémová - nábytek SCONTO nábytek.cz