• Sedací souprava SARA petrolejová/levá

  22 999 

  Vybrali jsme Sedací souprava SARA petrolejová/levá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 22999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vychutnejte si naplno pocit domácí pohody a útulné atmosféry se sedačkou SARA. Rohové řešení poskytuje dostatek místa k sezení pro celou rodinu. **Oblé tvary v kombinaci s polohovacími podhlavníky** (mimo rohový díl) vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pohodlné posezení zajistí sedák z polyuretanové pěny. **Volně ložený taburet** nejen poskytne místo pro vaše unavené nohy, ale díky němu si budete moci naplno užít komfort rohového sezení. Rozměr taburetu je 70×100 cm. V noci se v případě potřeby promění gauč v **lůžko** a poskytne **provizorní přenocování** vám nebo návštěvě. Integrovaný **úložný prostor v otomanu** poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Vyobrazená potahová látka ložné plochy se může lišit od uvedené fotografie, kvalita lůžka je však stejná. **Celočalouněné provedení sedačky** vám dává možnost umístit sedací soupravu ke stěně nebo do prostoru. Sedačka SARA se v mnoho ohledech přizpůsobí vašim potřebám, postačí jen usednout a užít si komfort, který přináší. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sedací souprava SARA petrolejová/levá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sedací souprava SARA petrolejová/levá - nábytek SCONTO nábytek.cz