• Set 2 ks taburetů HEMERA tmavě zelená

  1 899 

  Vybrali jsme Set 2 ks taburetů HEMERA tmavě zelená přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 1899.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Máte rádi originální nábytkové doplňky, které zdůrazňují váš vkus a zároveň budou také funkční dekorací v místnosti? Pak pro vás něco máme. **Sada 2 ks taburetů** HEMERA bude ideálním společníkem sofistikovaného interiéru, zejména zařízeného **v glamour stylu**. Je rychlým **pomocníkem při usazení hostů**, místem pro unavené nohy a **originálním doplňkem pro oživení interiéru**. Oba taburety jsou čalouněny potahovou **tkaninou sametového vzhledu**, díky které je povrch nábytku mimořádně hladký a měkký. Tkanina je uspořádána do záhybů, což dodává podnožkám jedinečné kouzlo. Originální potah v kombinaci s **ocelovou vsadkou ve zlaté barvě** vytváří atraktivní vzhled. Díky snadné manipulaci **využijete taburety v jakékoli části vaší domácnosti**. Velkou výhodou je možnost nenápadně uložit různé předměty do úložného prostoru v taburetu a v případě potřeby schovat i menší puf do většího. Pufy HEMERA uchvátí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Křesla a sezení > Taburety
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Set 2 ks taburetů HEMERA tmavě zelená - nábytek SCONTO nábytek.cz Set 2 ks taburetů HEMERA tmavě zelená - nábytek SCONTO nábytek.cz