• Umyvadlová skříňka FILO 619 bílá vysoký lesk

  7 299 

  Vybrali jsme Umyvadlová skříňka FILO 619 bílá vysoký lesk přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 7299.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Umyvadlová skříňka FILO 619 vám poskytne luxusní zázemí pro osobní hygienu a líčení. **Přední plocha** v neutrální barvě a **ve vysokém lesku **bude slušet moderně zařízené koupelně. **Krytý úložný prostor za dvířky a v příruční spodní zásuvce** vytvoří bezpečné zázemí pro uložení kosmetiky a dalších drobností, které do koupelny patří. Dvířka jsou opatřeny **systémem SOFT CLOSE**, který se postará o jejich tiché dovírání. Vnitřní část skříňky je potažena bílým melaminem, který je ideální pro rychlé čištění a méně náchylný na vlhkost. Skříňka FILO je **určena pro vestavěné umyvadlo. Umyvadlo je prodejné samostatně** a můžete si vybrat z keramické nebo skleněné varianty. Skříňka FILO 619 je praktickým prvkem i ozdobou koupelny jako pouhý solitér, ale lze také kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Koupelnové skříňky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Umyvadlová skříňka FILO 619 bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Umyvadlová skříňka FILO 619 bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz