• Jak si vybrat levné komody a prádelníky?

  Komody jsou v současné době velmi žádaným kusem nábytku. Splňují totiž jednak účelnost, stejně jako tomu bylo i za dob našich babiček, ale přichází v novém hávu luxusních materiálů a vzhledu, takže i s velkým estetickým cítěním.

  Komoda je název pro užitečnou skříň, která častěji, než do výšky, zasahuje do šířky. Na první uvážení by vám tedy mohlo přijít, že zabere zbytečně moc místa. Když ovšem vidíte, co všechno se do ní vejde, nenechte se její šířkou znepokojit. 

  Komoda a prádelníky

  Komody se tak vyrábí v řadách rozličných možností a jejich širokospektré použití sahá od obývacích místností, dětských pokojů a ložnic až po jídelny, předsíně a koupelny.

  Komody do ložnic alias prádelníky

  Díky tomu, že mají komody prostorné zásuvky, dají se do nich perfektně uložit věci, které byste byli nuceni uložit na různá místa. Je nesmysl mít spodní prádlo ve vestavěné skříni s horní přihrádkou a ponožky zase jinde v zásuvce. Jste nuceni odbíhat tam, pak zase zpátky a ráno vám začíná opravdu hekticky.

  Ukažte mi další nejlevnější komody

  Spodní prádlo i ponožky můžete mít uložené v jedné komodě, kde si na ně vymezíte jen odlišné zásuvky. Nemusíte se ani bát, že na jiné věci nezbude místo. Klidně si tu uložte i nějaké lehké vzdušné šátky, pásky, kosmetiku, časopisy, atd.

  Komoda toho pojme tolik, že se nestačíte divit. Malému dítěti komoda bude stačit úplně na vše a bude oblečeno od hlavy až k patě. Rovněž se sem hodí uložení lůžkovin. Uskladní až několikero druhů povlečení. Navíc vám zůstane krásně voňavé.

  Rozdíl mezi skříní je patrný na první pohled

  Velké množství zásuvek je u komod obdivuhodným ukazatelem nadstandardních funkcí. Zatímco skříně jsou určeny spíše k uložení kabátů a zimních věcí, v komodě hravě ukryjete všechno ostatní.

  CHCI ukázat všechny levné komody

  Prádlo poskládané do komínků je přehledné a v hluboké zásuvce se neztratí, ale dostane ten správný řád. Prádelníkové komody se vyrábí v dekoru nejrůznějších dřevin, jak klasických, tak exotických. Materiály jsou už poté na vás, do popředí se dostává lamino DTD nebo MDF, ale i masiv je stále populární extra velkou bytelností a robustním charakterem venkovského stylu.