• Jak vybrat samolepky do obývacího pokoje? TIPY a RADY

  Domov je místem, kde byste rozhodně neměli dělat kompromisy v otázce pocitů z bydlení, využijte samolepky na zeď do obýváku jako snadné oživení interiíru, která vašemu domu nebo bytu dodá novou energii…

  Stereotypně nudnému domovu dodáte novou energii i polepením nábytku. Vždy je samozřejmě potřeba nezapomínat na designový vkus a vhodnost daného motivu. Máte při pohledu na stěnu v ložnici, obýváku či jiném pokoji pocit, že jí něco schází? Do žádných větších úprav se Vám ale nechce a při představě malování nebo tapetování se Vám ježí kůže? My se vám nedivíme – je s tím vždy hromada práce a problémů… Nebo možná ne?

  800
  1061
  1539

  Změna je dobrá – i pro vás…

  A co takhle vyzkoušet samolepky na stěnu? Pokud rádi zkoušíte nové věci, nápad se samolepicími motivy se Vám patrně bude zdát více než lákavý. Obývákové nálepky dodají stěnám tu správnou „šťávu“! Jedná se krásnou dekoraci, která Vám bude dělat radost. Můžete si vybrat motiv, jaký se Vám líbí. Vyberou si jak děti, tak dospělí, ženy i muži.

  Nabízíme Vám kvalitní samolepky do obývacího pokoje, které nalepené na zdi budou vypadat jako perfektně nakreslené. Útulnost je přeci jedním z nejdůležitějších faktorů, který by se neměl podceňovat. K čemu je mít domov, kde se necítíte skvěle a chcete z něj spíše utéci? Raději jděte na to jinak a zlepšete vzhled svého domova… Kupte si samolepky na zdi podle svého vkusu.

  Jak nalepit motiv k vám domů?

  Problém může nastat, když se budete snažit nalepit samolepky na starou zeď, na které je nanesen větší počet vrstev nátěru. samolepky nemusí na takovém podkladu stoprocentně držet a proto je dobré vyzkoušet si menší design (rostliný, hudební, zvířecí – je to jen na vás…) na místě, které není příliš na očích. To jsou však výjimky, v 99 procentech případů problémy s nalepením mít nebudete.

  strom nálepka
  zebra motiv
  žába samolepka

  A tím to rozhodně nekončí…

  Ani sebelépe zařízený interiér nebude perfektní bez správných doplňků do bytu! Hitem poslední doby se staly samolepky na zeď do obýváku, díky kterým můžete dát stěnám nový vzhled rychle a jednoduše. Prodejem samolepky na zeď do obýváku se zabývá již několik internetových elektronických obchodů.

  Jak najít ten správný design?

  V eshopech jsou motivy přehledně rozčleněné do kategorií podle témat, anebo podle místností, do nichž se hodí. Je spousta dalších perfektních motivů, které pokoj zútulní a dodají mu na atraktivnosti. Zajímavě vypadají například stromy, zejména palmy, či filmové osobnosti, kde je většinou nejžádanější Brad Pitt, Mona Lisa a hudební král Michael Jackson.

  Různé motivy, různé cílovky…

  U mužů pak nejvíce letí nálepky na zeď do obýváku mají různá auta nebo jakoukoliv techniku. Naše samolepky na zeď do obýváku jsou totiž samolepicí! To sice neznamená, že by se naše dekorace sama vybalila z balíku a nalepila na zeď (bohužel to je ještě hudba vzdálené budoucnosti), ale už jste blízko!

  Naší samolepku prostě sejmete z papírového podkladu a nalepíte, hotovo! V jen velmi nepravděpodobném případě, že vás naše samolepící dekorace omrzí stačí opět jednoduše slepit, a vaše stěna zůstane neporušená! Na co ještě čekáte?