• Jak zkombinovat bílou obývací stěnu a moderní nábytek?

  V obývacím pokoji je důležitá sedací souprava a také obývací stěna. Obývací stěna poskytne dostatečné množství úložného prostoru. Často pojme také televizi, DVD či jiné elektronické zařízení.

  Můžete do něj přidat také knihy, fotografie a další nezbytnosti. Když se řekne obývací stěna, mnoho z nás si představí staré, obrovské, bytelné obývací stěny, které se vyráběly ve dvou barvách, a všichni je doma měli. Dnešní obývací stěny takové nejsou ani náhodou. Jsou moderní, krásné, barevné a originální. Stačí si jen vybrat!

  Jak vybrat obývací stěnu?

  Ideální je, když bude obývací stěna ladit s dalšími kusy nábytku, například s konferenčním stolkem, poličkami a podobně. Sáhněte po obývací stěně, která se svým stylem skvěle hodí do interiéru vašeho obývacího pokoje. Jedině tak vytvoříte krásný, celistvý a elegantní design a nebude to u vás vypadat rozháraně, když budete každý kousek nábytku pořizovat v naprosto rozdílných stylech a barvách.

  Různé designy a styly

  Velká škála obývacích stěn přináší volnou ruku ve výběru. Nemusíte tak volit mezi dvěma návrhy, ale můžete si vybrat přesně takovou, která se vám bude nejvíce líbit a také, která se vám bude nejvíce hodit do vašeho interiéru.

  Můžete si tak pořídit obývací stěnu, která je inspirována stylem elegance, která nepostrádá luxusní vzhled či taková, která v sobě ukrývá prvky glamour. Existují také obývací stěny, které jsou levné, rustikální, moderní, originální. Vyznavači retra si přijdou na své, když si pořídí retro obývací stěny.

  Čisté linie a elegantní barva

  Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty. A přesně tak na ostatní působí, čistě, jemně. Jde o nadčasovou barvu, která v sobě ukrývá nadčasovost a jemné linie. A přesně taková je i obývací stěna v bílé barvě. Jsou to velmi oblíbené kusy nábytku, které umí prosvětlit interiér a dodat mu na kráse. Obývací stěny bílé můžete pořídit v různých stylech a přesně takové, které se budou do vašeho interiéru hodit.