• Katalog nálepek na zeď – ty nejlepší pro VÁS

  Jak si krásně vyzdobit svůj nový pokojíček? Jak vybrat vhodnou dekoraci, která vám nezabere žádné místo a přesto vám bude dennodenně dělat radost. A vězte, že v tom není žádné kouzlo. Takový bytový doplněk jistě znáte. A ani vás peněžně nezruinuje.

  Nalepovací krása i u vás doma…

  A bude vám dělat dlouho radost. CO je to? Nálepka na stěnu. Ano jednoduchá, přesto krásná samolepicí dekorace z jemního vinylu, který má na rubové straně silné lepidlo. TO je sic! silné, ale přesto nepoškodí žádný povrch, na kterém je nalepené – a můžete lepit jak na klasické „malované“ zdi, případně i na jemné tapety bez výraznějších vystouplých vzorků nebo vlysů.

  Nejenom do běžných místností

  Díky odolnosti se hodí i do koupelny, ale musíte dobře zebezpečit, abyste nelepili například přes maltované spáry mezi kachličkami – na samotných kachličkách bude samolepka držet jak přibitá, ale spáry mohou dělat problémy, protože jsou porézní

  Jak ale vybrat tu správnou nalepovací krásu? Jakou má velikost? Jaký je pro vás a váš domov nejlepší motiv/design? A jaké barvy zvolit? S tím vám chceme pomoci – v základu se můžete inspirovat přímo v našem přehledu nejoblíbenějších motivů na Krasnesamolepky.cz, nebo v nově zřízeném katalogu nálepek na zdi. Ten obsahuje více než 1 330 motivů, z kterých si můžete jednoduše vybrat.

  Abychom vám to ještě ulehčili, tak vězte, že jsme všechny motivy prošli a zařadili je do více než 240 tematických kategorií – růže, lyžař, koně, autobusy … vše najdete na svém místě. Určitě si i vy najdete to „své“ v některé z našich kategorií.

  Velikost je klíčová

  Pokud už víte, jaký motiv vybrat, tak je na řadě vhodná velikost – většina má velikosti cca od 50×50 cm, například do 160×160 cm, takže rozptyl je opravdu veliký. Vhodnou velikost vybírejte dle volného prostoru, který máte doma připravený na nový samolepicí dekorativní motiv.

  DO menších bytů s menším místem na zdi (můžete tam mít i obrazy či jiné dekorace) se hodí více menších motivů, nebo jeden střední. Do větší pokojí doporučujeme volit spíše jednotlivé velké designy, které díky volnému prostoru mají větší šanci vyniknout.