• Komoda a bílá barva jsou ideální partneři

  Malý úložný nábytek patří sice mezi nedominantní prvky v našem bytovém prostoru, to ovšem nic nemění na jeho důležitosti z hlediska funkčnosti i designu.

  Všeobecně platí, že drobný nábytek tvoří to pravé klima celého bytu – používáme ho a díváme se na něj každý den. U úložného nábytku ovšem záleží i na rozměrech, designu i barvě interiéru, tudíž je potřeba při výběru myslet na vše.

  komody-bile

  Vybíráme drobný úložný prostor

  Nejčastěji se setkáváme s volně stojící komodou, ale v úvahu připadají i komody rohové, se zásuvkami, pro elektroniku, skleněné nebo s vnitřním osvětlením. V dnešních moderních domácnostech se často setkáváme i s minimalistickými, často bílými komodami, které vyzdvihují design nad funkčnost, což rozhodně není špatně.

  Vyberte tu správnou

  Malé, velké, hluboké, mělké,… Na výběr je tedy řada možností, ovšem je důležité myslet na jednu základní věc – komoda ve většině případech není dominantním prvkem a neměla by zaujímat větší místo než třeba obývací stěna nebo sedací souprava. Pak už je barva i rozměr na výběru majitele.

  Chci si vybrat bílou komodu

  Myslete na užití

  Někdo plánuje na komodu umístit knihy, někdo rámečky s fotkami, ale někdo se chystá tento prostor využít například na televizi nebo hi-fi soustavu. Na tento záměr je dobré myslet už dopředu. Nic není špatné rozhodnutí, protože kreativitě při zařizování interiéru se meze nekladou, ale určitě zvažte výšku, hloubku a především nosnost samotné komody; pochopitelně masivní dřevo vydrží více než laminát.

  Bílá komoda

  Samostatnou sekci tvoří bílá barva, nábytek v této barvě vám provzdušní byt, působí klidně, urovnaně a minimalisticky, což je dnešní době velmi „in“. S bílou barvou nábytku se můžeme setkat i ve venkovském a skandinávském stylu, kteří působí klidným dojmem. Výhodou je, že bílá barva se hodí téměř do všech interiéru. Jestli jste tedy nerozhodní, tak my určitě radíme bílou!

  Ukažte mi více bílých komod