• Komoda dub sonoma – dekor, který budete milovat

  Dub sonoma se stává v dnešní době dřevodekorem, který vystupuje do popředí. Je lacinější verzí, než vzácná dřevina, přesto svou úlohu perfektně plní i ve své lamino verzi. Nespočet fólií tak vyčaruje vašemu nábytku vzhled, kterého potřebujete docílit u konkrétního typu interiéru. Pokud vaše srdce tíhne právě k dubu sonoma, rozhodně vás potěší svým moderně – starobylým nádechem.Díky tomu se hodí do minimalistických i rustikálních interiérů. Každá chalupa bude v kontextu s tímto nábytkem luxusní, jak svým pojetím, tak dokonalým provedením. Komody dub sonoma jsou vyrobené tak, aby splňovaly estetické hledisko, ale i účelnost. Kombinované komody v odstínu dub sonoma plus další barevné variace získaly srdce už mnoha uživatelů.

  Vzdušnější dojem budí komody prosklené

  Komody mohou mimo dřeva využívat i jiných prvků, kterými získávají další body pro svůj neotřelý vzhled. Výplní tak místo dřeva může být i krásné tvrzené bezpečnostní sklo. Záleží však na vás, praktičnost vám to tak úplně nepřinese, dovnitř bude vidět a každý uvidí obsah skříňky.

  Pokud tu však máte v plánu vystavit sbírku skla, tak se to zase hodí. Dívejte se i na detaily, zda má komoda dostatečné úchyty. V závěru zjistíte, že design také neznamená vše. Někde tak můžete narazit na komplikaci až v praxi.

  V mnoha případech se dub sonoma kombinuje s vysokým bílým leskem. Dodá na atraktivitě, ale pozor na otisky. Současně s touto komodou si domů pořiďte i vhodný přípravek, kterým budete komodu udržovat v čistotě.

  Moderna i venkov

  Mimo skla mohou u komod být výplní ratanové nebo proutěné boxy. Další hit, kterému se líbí zejména ve venkovském prostoru. Je to příjemná změna a komodou vaše proměna může začít. Nikdo neříká, že musíte mít zrovna pravý masiv z dubu, abyste dokázali zaujmout nábytkem.

  Naopak, melaminované dřevotřísky jsou nyní v kurzu

  Jsou také dlouho životné a nábytek není tak těžký, ač tak vypadá. Svůj robustní dojem v sobě nezapře, v kombinaci se sklem může být tento pocit spíše zjemněn. Řada komod v tomto stylu budí dojem povrchové úpravy v 3D.

  Taková komoda dub sonoma se pyšní designem, ale i řadou nadstavbových funkcí, např. posuny zásuvek na kolejničkách. Bělený kartáčovaný dub sonoma napodobuje svým vzhledem cizokrajnou dřevinu za pár korun, což je pro vás jistě užitečnou radou.