• Komody a výprodej? Nebojte se, seženete skvělé kousky!

  Mezi tzv. malý úložný nábytek řadíme vše krom skříní, takže logicky hlavním zástupcem jsou komody, jakožto nejčastější úložný nábytek tohoto druhu. Setkat se s ním můžeme v obývacím pokoji, pracovnách, předsíních, ložnicích ale i v dětských pokojích a dílnách.

  Vyberte tu správnou

  Mimo funkčnost v sobě má komoda i jakýsi emotivní náboj, jelikož vytváří klima konkrétní místnosti, ve které je uložen. S malým úložným nábytkem se setkáváme už od pradávna, a to ve formě truhel, za renesančních dob začaly vznikat i první skříňky atp., tudíž každá doba reaguje na potřeby uživatelů.

  komody-vyprodej

  Jelikož se jedná o malý nábytek a pro mnohé není zásadní ho koupit hned, tak není problém si vyčkat na výprodej a zakoupit jej až později. Platí u nich to samé, jako u ostatního nábytku; „levný nábytek neznamená méně kvalitní nebo bez designu“. V dnešní době je nábytek skoro lepší kupovat na internetu, kde máte větší možnost výběru, snadnější dopravu ale především snižující se ceny.

  Chci komodu ve výprodeji

  Design výprodejových komod

  Jak jsme psali výše, na ceně tolik nezáleží, za nižší cenu se dá sehnat skvělý nábytek, ovšem musíte myslet na pár drobností.

  1. Barevnost musí souviset s okolím.
  2. Komoda je méně dominantní prvek, tak je dobré na to myslet i vzhledem k velikosti.
  3. Myslete na to, jestli potřebujete náročnější masivní drobný nábytek, který se špatně přenáší, nebo jestli vám stačí lehčí. Jestli se vám vzor dřeviny hodí do bytu, tak může být použita i levnější variantu s podobným vzhledem.
  4. Myslete na zakulacené rohy, jestliže máte doma malé děti, bezpečnost je zde rovněž důležitá, a to i s ohledem na design.

  Komody a jejich typologie

  V dnešním světě je nábytek velmi rozmanitý, jinak tomu není ani zde. Vybírat tedy můžeme z mnoha variant a kombinací polic, panelů, panelových nebo soklových, s dvířky, rohových a mnohých dalších.

  Ukažte mi levné komody