• Krásný interiér? Potřeujete vhodně vybrané luxusní bytové doplňky!

  Když se řekne, že je něco luxusní, tak si představíme něco drahého, u bytových doplňků tomu tak být nemusí. Za luxusní je možné považovat i něco, co je do jisté míry originální, neokoukané a přesně padnoucí do konkrétního interiéru.

  Dostaňte do bytu šmrnc!

  Říká se, že nábytek dává duši interiéru, doplňky už jen jeho krásu podtrhují, ale jsou stejně důležité (někdy i důležitější) jako nábytek samotný. V dnešním kreativním světě jde především o výběr a přesné zacílení. Jinak se vybavuje doplňky skandinávský interiér, jinak si zařídíte chalupu, zcela odlišný je minimalistický styl a tak bychom mohli pokračovat dále a dále.

  doplnky

  Nakupujeme to, co se nám do bytu hodí

  Zde je potřeba zmínit velmi rozšířený minimalistický styl, který nabývá na stále větší popularitě u nás. U zařízení takového bytu si hodně lidí myslí, že minimalismus = málo věcí, dekorací i nábytku. Tak tomu ale rozhodně není! Spíše řadíme funkčnost nad kvantitu. Vybrat do tohoto interiéru doplněk může být obtížným úkolem. Typický příkladem jsou vázy, záclony, lampy, hodiny a další. Jsou to většinou doplňky, které do bytu funkčně potřebujeme, jelikož je denně využíváme, ovšem je potřeba se na ně dívat z většího odstupu. V interiéru jsou dnes oblíbené například tzv. „nádražní hodiny“, tento typ může být docela dominantním kusem, takže musíte rozvažovat…

  Ukažte mi další bytové doplňky

  Luxus nad luxus

  Pochopitelně je jasné, že když stojíte o luxusní bytový doplněk, který vykazuje originalitu, kvalitu a funkčnost, tak se jeho cena může vyšplhat docela vysoko. My při výběru radíme server bonami.cz, kde je velký výběr, ovšem v tom smyslu, že kolekce bytových doplňků se tak pořád obměňují, což zaručuje jistou originalitu. Trefit se tam můžete perfektně i cenově, takže spíš je důležité hledat ten správný kousek. Mít takový doplněk se rozhodně vyplatí, pak se nemusíte nikterak obávat, že dorazíte k někomu na návštěvu, kde uvidíte stejný „originál“.

  Bytové doplňky, které se mezi designéry teď stávají hodně populární a pracují s ním – jsou to především ručně kované záclonové tyče, vázy na stůl ve stylu art deco, polštáře, nástěnné dekorace a další. Vše je dostupné na bonami.cz.

  Větší výběr bytových doplňků