• Lenoška pro odpočinek i zábavu

  Lenoška je moderní název pro pohodlnou pohovku. V interiérech je poslední dobou číslem jedna. Není asi těžké odhadnout proč. Má totiž styl, trendy ducha a perfektně slouží k vaší relaxaci. Pokud tedy toužíte po sladkém nicnedělání nebo si jen chvíli zavřít oči, je tu jen a jen pro vás. Vychutnat si jí můžete ve veselých i neutrálních barvách, různých materiálech i dalších detailech přímo na míru.

  Užitečný solitaire s multifunkcí

  lenoska

  Lenošku si člověk pořizuje většinou jenom jednu. Je totiž okrasou, která zdobí místnost a ještě je plně funkční. Někdo lenošce říká prodloužená židle a do jisté míry má vlastně pravdu. Design lenošky už záleží na vás. Většinou je ve tvaru vlnky, která poskytne tělu mimořádný pocit jistoty, komfortu a vzájemné harmonie.

  CHCI vidět všechny odpočinkové pohovky

  Výhrou je ovládání lenošky ovladačem, ale ani mechanické polohování není špatné.Mimochodem se pro vaši několikačlennou domácnost stane dalším komponentem k sezení. Kdo má doma křeslo „ušák“ může ho využít i jako lenošku, když si k němu pořídí podnožku.

  Překvapí tvarem relaxačního lehátka

  Podoba lehátka se u lenošky nezapře. Její tvar je ovšem mnohem více přizpůsoben vašemu tělu, protože dost často je dvakrát obloukovitě zahnutá na páteř i nohy. Pokud si tedy vybíráte lenošku, z téhle vás rozhodně nebude bolet za krkem ani záda se neozvou. Mnoho pohovek a dalších komponentů k sezení, není určeno pro ležení, takže se vám dost často stává, že vstáváte rozlámaní a opravdu zmožení.

  Je to tím, že jste usnuli na tvrdém kanapi nebo se stočili do klubíčka v klasickém křesle. Ať je to, jak je, rozhodně tu není řeč o relaxaci. Pro vaše tělo je důležité, aby odpočívalo v příjemné poloze, kterou vám v mnoha případech zajistí lenoška, která je sice připodobňována ke křeslu, ale prostor na nohy v sobě nezapře. Lenošku zakoupíte čalouněnou, ale i ratanovou.

  Ukažte mi další pohodlnou lenošku

  Dnešní ergonomie splňuje předpoklady pro dobrý odpočinek, ale i usnutí na zádech. Ideální je možnost sklopení opěrné části do polohy vleže a jen tak snít. K tomuto koutku přidejte ještě stojací lampu a malý stolek, vytvoříte si tak svůj vlastní prostor, kde bude radost využít každou volnou chvilku jen pro sebe a třeba si číst.