• Lenošky se vracejí do módy!

  Když dorazíte domů z práce, tak určitě chcete vypnout a relaxovat, číst si nebo sledovat televizi. K tomu nám slouží tzv. odpočinkový nábytek, mezi které patří sedací soupravy, otomany, křesla a další. Samotnou lenošku můžeme typově zařadit mezi otoman a křeslo.

  luxusní lenoškalenoška, relaxační křeslo

   

   

   

   

   

   

   

   

  Je ergonometricky sestavená k pohodlí každého uživatele. Z větší části jsou celo-čalouněné, ale můžeme se setkat i s lehkým čalouněním. Zpravidla jsou  jednomístné, tudíž je sedací plocha menší než u pohovky, ale zato se u ní vždy myslí na páteř, která si v lenošce skutečně odpočine.

  Není to jen kus nábytku!

  Lenoška není jen odpočinkový nábytek, ale určitou syntézou estetiky a designu. Na vizuální vzhled působí především povrch. Ten může být čalouněný nebo kožený. Právě kůže působí velmi elegantně a nabízí dlouhou životnost. U čalouněných se zase můžeme setkat s větší hravostí s možností výběru více barevných variací. U těch dražších je možné vybírat i z několika druhů moření dřeva a tím tak posílit krásu vašeho kousku.

   

  Vybrat si pohodlnou lenošku

  Máte malý byt? Zkuste rozkládací lenošku nebo kolečka!

  Nejčastěji se dnes setkáváme s klasickou pevnou konstrukcí, která je nejvíce stabilní. Na výběr máme i odpočinkový nábytek na kolečkách; ten umožňuje lépe reagovat na vykonávanou činnost, a to především díky snadnému přesunu. Praktickou variantou je i rozkládací lenoška, ta nám zajistí další lůžko – tato varianta může být pro majitele malých bytů záchranou vašeho pohodlí…

  Jestli chcete výborné relaxační místo, tak je lenoška právě nábytkem pro vás! Jak jsme radili už mnohokrát, tak nezapomeňte myslet na celkový vzhled místnosti, protože i odpočinkový nábytek má nezastupitelné kouzlo a dělá tak náš prostor útulnější.

  Ukažte mi víc lenošek