• Levné komody a prádelníky jsou opět trendy

  Za dob našich babiček byly levné komody a prádelníky součástí každé domácnosti. Pak se na nějaký čas odmlčely a nyní se opět vrací zpět. Posledním trendem v interiérovém designu jsou právě levné komody a prádelníky. Proč se tomu tak děje? Jednoduchá otázka má i jednoduchou odpověď.

  Je to především díky tomu, že praktické komody a prádelníky získávají i nový design. Nejsou tak jen praktické, ale jsou i zároveň hezké a vytvořeny z několika různých materiálů, které dodávají eleganci a krásu.

  Co nabízí levné komody prádelníky

  Jak jsme si řekli výše, levné komody prádelníky jsou opět v kurzu a trendy. V minulosti byly pouze praktické, ale co se týče vzhledu nebyly nic moc. To se však příchodem trendů změnilo. Kromě účelnosti nyní nabízí i luxusní materiály a velmi pěkný vzhled. Nejsou tak jen obyčejným kusem nábytku, ale skutečnou součástí interiéru.
  Komodou či prádelníkem se nazývá kus nábytku, který má dostatek úložného místa. V prvním okamžiku vás může zarazit, jak moc jsou levné modely široké, ale potom co uvidíte kolik prádla se do nich vejde, určitě je v domácnosti uvítáte. Nenechte se tedy jejich šířkou hned na začátku zastrašit. Natrefit můžete i na velmi praktické kousky, které nevypadají tak hrozivě.

  Komody v akcích a slevách se vyrábí v širokém spektru a využít je můžete jak do obývacích místností, tak do ložnic či dětských pokojů. Výjimkou nejsou ani jídelny, předsíně či koupelny. Komodu či prádelník však vybírejte vždy s ohledem na umístění nábytku. Prádelník určený do koupelny musí být více odolný proti vlhkosti a vodě, než komoda, která jde do obývací místnosti.

  Jaký je rozdíl mezi skříní a komodou či prádelníkem?

  Rozdíly které nabízí skříň a levné komodky je na první pohled patrný. Je to především v objemu věcí, které může prádelník na rozdíl od skříně pojmout. Velké množství zásuvek u skříněk ukazuje nadstandardní funkce. Ve skříni uložíte spíše kabáty a bundy.

  V komodě či prádelníku schováte vše ostatní. Ani v hluboké zásuvce se přehledně složené prádlo neztratí. Naopak dostane ten správný řád. Díky tomu budete mít vždy přehled o svém oblečení. Levné komody jsou tak velmi praktickým a přitom estetickým druhem nábytku, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti.