• Ložnice a samolepky – jak ozdobit vaši zeď?

  Kvalita se také odráží v designu. Samolepky na zeď do ložnice jsou vždy vysoce kvalitní, exkluzivní a prostě neodolatelné. Nabídka je neustále rozšiřována, ale můžete si objednat i motiv dle vlastního zadání.

  Ke změně každé Vaší místnosti v moderní originál, nepotřebujete vynaložit veliké finanční prostředky v řádu desítek tisíc, ale postačí Vám k tomu stále více oblíbené samolepicí motivy, které stojí řádově několik set korun a změní Vaší místnost k nepoznání.

  836
  1058
  1479

  Potřeba odlišit se nějakým způsobem od ostatních není jen otázkou oblečení, hudby, či vizáže jednotlivců, ale každý z nás chce odlišit i svou domácnost od ostatních odlišit, cítit se v ní příjemně a vystavovat na obdiv návštěvníkům. Proto se v tomto příspěvku podíváme na to, jakým způsobem můžete změnit pomocí nálepkami na zeď každou místnost ve Vaší domácnosti v naprosto jedinečnou, moderní a přitom levně…

  Zvolený motiv na samolepce dodá Vašemu domovu originalitu, eleganci či dokonce humor. Záleží pak už jen na Vaši fantazii a originalitě, kam a jak je nalepíte. Zajímavými motivy do této místnosti vaší domácnosti jsou například rostlinné nalepovací dekorace, dále zvířátka, stromy, květinové dekory a také kombinace všech geometrických a také přírodních designů…

  Ty, které Vám nabízíme jsou vyrobeny z vinylové folie. Jedná se o kvalitní samolepící folii, která je určena přímo pro Vaši zeď. Díky našim samolepkám budete mít skvělou dekoraci a to bez velkého úsilí a nepořádku.

  1145
  1581
  1743

  Máte při pohledu na stěnu v ložnici, obýváku či jiném pokoji pocit, že jí něco schází? Do žádných větších úprav se Vám ale nechce a při představě malování nebo tapetování se Vám ježí kůže? A co takhle vyzkoušet samolepky na zeď? Pokud rádi zkoušíte nové věci, nápad se samolepkami se Vám patrně bude zdát více než lákavý.

  Jednodušší a levnější varianta samolepky na zeď (například na ozdobení vaší krásné ložnice) jsou vyřezávané z jednobarevné fólie. Výhodou je velká variabilita tvarů s možností výroby vlastního motivu na zakázku. Ani sebelépe zařízený interiér nebude nikdy dokonalý bez správných bytových doplňků! Hitem poslední doby se staly právě designové motivy k nalepení, díky kterým můžete dát stěnám nový vzhled rychle a jednoduše.