• Luxusní obývací stěny nejsou dnes otázkou peněz!

  Luxusní obývací stěny se vyznačují perfektním designem, jednoduchostí a materiálem, nenáročným na údržbu. Někdo hovoří, že i kombinace obývacích stěn výhradně s černými prvky, spadá do luxusu domácího nábytku. Co je ale luxus? – co nejméně možného místa k usednutí prachu.

  obytne-steny

  Dostupné luxusní obývací stěny

  Je pravda, že dnes se za luxusní obývací stěny považuje televize připevněná na zdi a pod ní skříňka délky televize a výšky DVD obalu. Luxus je ale i jméno proklamovaného výrobce, ale popravdě, kdo z převažující skladby obyvatelstva republiky, tedy z obyčejných lidí s průměrným platem, nakupuje nábytek podle toho, kdo jej navrhl a jak nesmyslnou cenu si za to požaduje?

  Luxusně nakoupíte i v nejmenovaném severském obchodním domě s nábytkem a za podstatně nižší cenu, a dokonce jde v mnoha případech o skutečné dřevo, a ne jen o moderní a rádoby luxusní plastové nebo dřevotřískové verze obývacích stěn a polic. Luxus je rovněž to, co nevyžaduje námahu – jak svou váhou, montáží, napojováním, zbytečným vrtáním do zdi, možná i proto se za moderní a luxusní obývací stěny považuje právě jedna až dvě poličky na zdi z každé strany televize, rovněž připevněné na zdi.

  Vyberu si luxusní obývací stěnu

  Charakteristika obývacích stěn

  Málokdy v luxusních verzích obývacích stěn narazíte na obývací stěny, na které jste od nepaměti zvyklí – bytelná stěna po celé délce, ne-li i výšce zdi, kterou je nutné neustále oprašovat, ale která užitečně pojme knihy, dekorace, nádobí i sezónní oblečení, dnes jsou obývací stěny menší (a nepravidelných až podivných tvarů, vytrácí se i skleněná dvířka, umožňující ukrýt před prachem památné dekorace)a menší až opravdu žádné.

  K luxusnímu nábytku se řadí i lesklé verze nábytku, zářící do prostoru, evokující novotu a čistotu. Jde na nich však vidět každý palec a údržba je náročnější. Nádherné jsou v kombinaci barev černé a bílé, které se těší znovu svému úspěchu v rozmístění do podoby šachovnice.

  Chci více luxusních obývacích stěn