• Malé sedací soupravy = ideální do garsonky

  Sedací soupravy menších rozměrů jsou dost často vyráběny v rohovém provedení. Jejich minimalistické pojetí vám může být ku prospěchu, i co se týče jejich stylu. Jsou jednoduché, přesto moderní a hlavně lehounké. Nemusíte se bát manipulace. Malé sedací soupravy není problém přemisťovat.

  Na co si dávat pozor při výběru

  Z hlediska výběru korpusu buďte však opatrní. Hledejte pevnost a stabilitu stejně jako byste kupovali velkou sedací soupravu. Potom by byla jen otázka času, kdy vám doslouží. Možná máte předsudky k pružinovým konstrukcím, protože takové matrace už se moc nevyrábí, ale v tomto případě jsou pružiny příjemnou záležitostí. Kvalitní pružinový komplex vám zajistí výborné posezení. Společně s PUR výplní je velmi zajímavou a atraktivní variantou.

  Výhoda moderních sedaček

  Nespornou výhodou malých i jiných trendy sedaček je libovolné sestavení do levého nebo pravého rohu. Dříve to nebylo možné a řada lidí si neuměla v hlavě srovnat, jaký roh vlastně potřebuje.

  Univerzalita sedacích souprav tak našla řadu příznivců a není se čemu divit. Ač by se to zdálo být nemožné, i malá sedací souprava může jít rozložit. Díky tomu si ze sedačky vytvoříte dokonalou atmosféru k ležení u tv nebo poslouchání hudby.

  Malé sedačky nejsou jen rohové

  Co byste řekli dvoumístné sedací soupravě? Její velikost je úměrná vašemu prostoru a není to na úkor kvality. Díky tomu si užíváte pohodu podobně jako s větší sedačkou. Hodí se zejména pro mladé páry. Pokud si nevíte rady s materiálem, nezklame vás čalounění v podobě eko kůže, nicméně ani textílie není špatnou volbou.

  Nejhůře je na tom koženka, která dost často po pár letech podlehne tíze vašeho těla a začne se drolit. Sedací souprava může být stylový doplněk, i když je menší, než obvykle. Nebojte se jí, postupně jí můžete rozšiřovat dalšími komponenty.