• Moderní konferenční stolky zútulní váš interiér

  Konferenční stolek je ve většině případů umístěn v obývacím pokoji poblíž sedací soupravy. Slouží tu jako dekorativní prvek, ale zejména jako odkládací plocha na ovladač, časopisy, mobilní telefon, jídlo, pití a další drobné věci. Dnes je na trhu velké množství těchto stolků rozličných materiálů, velikostí a barev.

  Mohou být nízké, vysoké, rozkládací, vysunovací, na kolečkách a stejně jsme nevyjmenovali všechny. Shodneme se ovšem na tom, že okolí sedací soupravy má za úkol zdobit a podtrhnout celý styl.

  Skleněné, dřevěné nebo kovové stolky

  Je dobré si říci, že každý stolek v domácnosti plní trochu jinou úlohu. Kovový stolek působí chladnějším dojmem, než třeba dřevo. Hodí se zejména tam, kde chcete upozornit na nadčasovou eleganci. Skvěle se k němu hodí led podsvícení v chladných tónech. Moderní je i stolek z palet, dřevo dům krásně proteplí, k němu zase koresponduje led světlo v teplejších odstínech. V neposlední řadě se nám nabízí i celoskleněný stolek. Tam je ovšem vyšší náročnost na údržbu, je na něm vidět každá šmouha, ale zase krásně souzní s prostředím. Prosklené stoly prostor kolem sedací soupravy provzdušní.

   

  konferenci-stolky
  Moderní konferenční stolek se začal vyrábět zejména ze skla mléčně zkaleného matných barev tvrzeného charakteru. Výhodou těchto skel je fakt, že střepy jsou tupoúhlé. Když by se náhodou stolek rozbil, nepořežete se. Jednotlivé komponenty lze kombinovat, např. sklo se dřevem, kov se sklem, atd.

  Je také důležité se nad volbou materiálu zamyslet i v případě, že je v rodině malé dítě. Soustřeďte se na výběr stolku oblých hran a kvalitního materiálu, výhodný je ABS plast, je omyvatelný a dost často se vyrábí bez ostrých hran.

  CHCI SI VYBRAT KONFERENČNÍ STOLEK

  Barvy, barvy, barvičky

  V poslední době se stále více lidí přiklání k variantě přírodních barev. Návrat k přírodě je v tomto ohledu decentním řešením. Moderní konferenční stolek neutrálního modelu nikoho neurazí, naopak nadchne luxusním pojetím a čistotou. Na odiv vystupuje spíše tvar, než samotná barva. Dá se přece jenom doplnit menšími barevnými předměty, které stolu vdechnou živost a hravost. Uvědomte si, že pokud si koupíte stolek žlutý, fialový nebo třeba zelený, vždy ho budete muset zohlednit k barvě ostatního nábytku.

  Japonské stolování a sety

  Další variantou, která přináší uspokojení zejména mladým párům, jsou japonské stoly. Jsou nízké, pěkně vypadají a dají se použít i v různých počtech nejen v obývacích místnostech. Jsou navíc skladné, protože se jen poskládají na sebe. Setové stoly, které do sebe zapadají jako puzzle, se mohou využít v různých výsuvných modulech a z jednoho stolu máte rázem dva nebo tři. Oceníte to zejména v případě návštěv.

  CHCI VIDĚT VÍCE KONFERENČNÍCH STOLKŮ