• Obývací stěny dub sonoma

  Prostor v obývacím pokoji zkrášlíte a oživíte obývacími stěnami, které jsou nejen praktické a účelné, ale také mají dnes dekorativní funkci díky nejrůznějším barvám a dekorům, ve kterých se vyrábějí. Můžete tak ze svého obývacího pokoje vykouzlit místo, které je moderní, luxusní, sofistikované, trendy či jen prostě retro nebo rustikální, to už je zcela na vás, co si vyberete. Obývací stěny dub sonoma vypadají velmi dobře, jsou moderní a krásné. Vyniknou v každém pokoji a oživí jej.

  Moderní a elegantní vzhled

  Každý chce ve svém domě či bytě mít zařízení, které koresponduje s jeho vkusem, které vypadá hezky, je účelné a zkrášluje prostředí, ve kterém žijete. Někdo dá na moderní design, někdo má rád robustní a rustikální nábytek. Jiný zase holduje luxusním kouskům, secesním či retro kouskům. Obývací stěny dub sonoma se hodí do jakéhokoliv obývacího pokoje, moderního, luxusního, elegantního. Jeho jemné linie a barvy zapadají do každého konceptu interiéru.

  Nejčastěji použité materiály

  Obývací stěny se vyrábějí z mnoha nejrůznějších materiálů. Díky tomu je tento artikl variabilní, může se vyrábět z finančně dostupných materiálů, jako například dřevotříska, lamino a podobně, které tolik nezatěžují vaši peněženku, a kvalita odpovídá ceně. Pak jsou tady materiály jako dřevo či masivy dřeva, což je pevný a stabilní materiál. Nejčastěji se můžete setkávat s dubem, bukem, borovicí, smrkem.

  Dekor dub sonoma

  Krásný a jemný dekor dub sonoma zkrášlí každý obývací pokoj. Obývací stěny dub sonoma v sobě kombinují dvě barvy, bílou a světle hnědou, tedy barvu dubu. Tyto dvě barvy jsou velmi vhodně kombinované a dekor dubu sonoma tedy vypadá jemně, elegantně a moderně zároveň, vhodný je do všech obývacích pokojů. Když tímto dekorem zařídíte celý obývací pokoj, budete krásně sladěný.