• Obývací stěny v moderním provedení vás uchvátí

  Moderní obývací stěny jsou velmi vzdušné komponenty. Z velké části se u výrobců objevuje snaha prodávat vkusné a velmi účelné sestavy, které si člověk rozestaví podle vlastních představ. Obývací stěna vcelku je jakýmsi přežitkem z dřívějších dob.

  Dnes jsou v kurzu obývací stěny, které jsou lehké, vzdušné a snadno se s nimi manipuluje. Jsou to spíše moduly, kterými si v bytě můžete obohatit své bydlení o nový rozměr. Obývací pokoje pomocí nového kusu nábytku ožijí a podtrhnou krásu vašeho relaxačního prostoru.

  Parametry moderních obývacích stěn

  Obývací stěny v moderním hávu jsou vyrobeny z řad rozličného materiálu. Každý tak dává přednost něčemu jinému a v něčem jiném se i najde. Obývací stěny se skládají z různých skříněk s bohatým úložným prostorem, komod, polic a dalších závěsných částí, např. na televizi. Domácí kino a jednoduchá nízká lavice s pár policemi nahradí celou bytelnou stěnu, která už nikomu nic moc neříká.

  obytne-steny

  Velmi dobrým řešením jsou právě modulové sestavy. Masivní dřevo je nyní na ústupu a na odiv se dostávají jeho odlehčené podoby, např. LTD, DTD a také MDF. Možností povrchových úprav je celá řada od lesklých k matným povrchům, ale také v dekorech. Exotické dřeviny jako teak, zebrano a wenge působí honosným dojmem.

  Sekvoj a palisandr se objevují pod dalšími obchodními názvy jako redwood či kingwood. Každému se do jeho prostoru bude líbit něco jiného, ale proč nezkombinovat stejný odstín a dekor nábytku s podlahou? Vypadá to velmi dobře a vzájemný soulad přináší i harmonii duše.

  CHCI VIDĚT VŠECHNY OBÝVACÍ STĚNY

  Nezapomeňte na efektní osvětlení a doplňky

  Efektním osvětlením led pásky podtrhnete jednotlivé kontury nábytku a dodáte jim na důležitosti. Také atmosféra v okolí obývací stěny bude jiná, když si pustíte televizi nebo jen decentně zdůrazníte jemný třpyt tlumeným světlem. Barva obývacích stěn je různá podle toho, jaký je použit materiál, i barva činí obývací stěny moderní. Lakovaná úprava dřeva dovoluje experimentovat s různými barvami a dekory pryskyřičného původu, které se stávají omyvatelnými.

  Praktičnost moderních obývacích stěn

  V dnešní době masivním stěnám odzvonilo. Jsou těžké, sice dlouho životné, ale špatně se s nimi hýbe, natož aby za takovou stěnou někdo vysál prach, to je nadlidský úkon. Nejlepším řešením jsou stěny, které jsou přivrtané přímo na stěně a nedotýkají se země nebo části nábytku, dá se s nimi jednoduše manipulovat.

  Představa, že se budete jednou stěhovat i s moderní obývací stěnou, vás nemusí až tak zneklidňovat. Její části se totiž v rámci možností přemístí daleko jednodušeji, dobře rozeberou na menší díly, proto jsou obývací stěny moderní a oblíbené víc a víc.

  CHCI SI VYBRAT MODERNÍ OBÝVACÍ STĚNU