• Obývák se zaměřením na obývací stěny

  Obývací pokoj je místnost, kde se rodina schází velmi často, je to místo, kde chceme relaxovat, povídat si, číst si knihy nebo jen tak polehávat.

  Obývací pokoje jakožto místo setkávání

  Na obývací pokoj jsou v posledních letech kladeny velké nároky, neježe se „obýváky“ začínají spojovat s kuchyní, ale rovněž se snižuje jejich metráž, a to především v panelákových bytech. Rodiny tedy často řeší, že obývací pokoj musí sloužit i jako místo, kde musí být uložené nějaké předměty, ať už se jedná o dekorace v podobě fotografií nebo o oblečení, doklady, knihy a další…

  obyvaci-steny

  Nabízí se několik možností, jak úložné prostory, knihovnu, poličky a další umístit, ale v Českých rodinách stále vítězí obývací stěny, které jsou jednak praktické, ale i skvěle konfigurovatelné do každého prostoru. Právě to ulehčí svému uživateli starost s umístěním jednotlivého drobného nábytku, obývací stěny jsou už nakonfigurované předem a vy už můžete jen skládat jednotlivé komponenty k sobě.

  Vybrat si obývací stěnu

  Kombinujeme dle našich představ

  Obývací stěny jsou tedy perfektní volbou, kombinují právě ty prvky, které potřebujeme nejvíce – někdo má více knih, tak využije poličky, někdo zase potřebuje uzavřené skříňky na oblečení, mnoho rodin má takové obývací stěny, do kterých přesně vtěsnají i televizi nebo hi-fi zařízení, kombinovat můžete i z prosklených vitrín, konferenčních stolů, komod atp.

  Takový nábytek má bezesporu výhodu i ve svém designu, psali jsem již výše, že se dá kombinovat dle uživatelovy využitelnosti, ale kombinovat ho můžeme i designově dle vzhledu interiéru, což jistě oceníte, nenarušíte si tak již koncept dosavadního bytu.

  Obývací stěna může tak tvořit velmi důležitý a zásadní prvek ve vašem bytě, nejedná se o drobný nábytek, ale téměř o vzhled celého obývacího pokoje, proto doporučujeme vybírat velmi pozorně a rovněž i rozvažovat, jelikož se jedná o poměrně velkou investici.

  Chci vidět více obývacích stěn