• Pohodlné televizní křeslo pro každého

  Tady je každému jasné, jaký účel takové křeslo plní. Tedy účel pohodlí (tedy poloha vleže i vsedě – podle momentálního rozpoložení uživatele), jehož součástí je rovněž příjemný materiál křesla, někdy i vibrační/masážní funkce, a hlavně také nedaleká dostupnost k tomu, k čemu je třeba (ovladač, plechovka s pivem, noviny…). Řeč je tedy o postranních kapsách na křesle, případně o výklopném stolečku na misku s popcornem nebo na box s kuřecími stehýnky.

  Absolutním relaxačním orgasmem však je právě buď možnost polohy vleže (křeslem umožněná pomocí ovladače nebo spínače přímo na křesle), anebo dispozice podnožky/taburetu na nohy, který je zpravidla součástí křesla – i ne.

  televizni-kreslo

  Jaké televizní křeslo?

  Ani to však není vše, co vám může televizní křeslo nabídnout, pojďme se bavit o nezanedbatelném materiálu. Křeslo si můžete za nejlevnější peníze koupit textilní. V horkých letních dnech, kdy v něm však budete vegetovat ve spodním prádle, nejen, že nebude příjemné pro vaši pokožku (mohou vám zapařením se, naskočit na stehnech nevzhledné červené pupínky), ale hlavně se objeví na textilu nevzhledné a těžko odstranitelné mapy potu.

  Vybrat si televizní křeslo

  Tuto alternativu materiálu si tedy vyškrtejte. Jiná možnost je koupit si křeslo s odnímatelným textilním potahem. To je vděčný nápad, který ocení zejména ženy, na které zbude právě údržba tohoto kousku nábytku.

  Údržba je až na prvním místě

  Odnímatelný potah totiž jednoduše hodíte do pračky, nemusíte kolem křesla běhat s různými čističi nebo vlhkým hadrem a křeslo dřít a doufat, že neuděláte ještě větší flek. Nakonec textil pouze otírat vlhkou hadrou – to není žádná čistota, protože to, co se dostane pod textil, už nedostanete ven.

  Od odnímatelných potahů tak přecházíme ke stupni nejvyššího luxusu, kterým je kožené, případně alespoň koženkové křeslo. Tady je údržba čistoty tak snadná, sice rovněž s vlhkým hadříkem, zato se kečup a jiné dipy nemají kam vsáknout do textilu, jako je tomu právě u textilních verzí křesel. Kromě toho právě kožená křesla disponují i vyhřívací nebo chladící funkcí či masážními programy a je to skvělý doplněk jak do moderního prostoru, tak do obýváku se starožitnými prvky.

  Chci vidět více televizních křesel