• Rohové pohovky v mnoha provedeních – jak je koupit

  Asi každý toužíme po tom, aby byl náš byt či dům co nejvíce útulným místem, kam se rádi vracíme. Mezi hlavní místa bytu či domu patří jednoznačně obývák, popřípadě kout, ve kterém máme pohovku, konferenční stolek a televizi.

  Tato část místnosti by měla být od ostatního prostoru určitým způsobem oddělená a vyčleněná tak, aby představovala vhodné místo pro relax. A právě o toto oddělení se nám postará rohová pohovka.

  Sedací pohovka pro každého

  Rohová pohovka je skvělý způsob, jak svůj obývací pokoj co nejvíce zútulnit, vytvořit si separované místo, kde se můžeme v klidu dívat na televizi, diskutovat se svými přáteli, popřípadě si i číst knihu a noviny. Zároveň nám skvěle vyplní prostor, právě v rozích, kde působí standardní pohovky často zastrčeně. Rohová pohovka nám umožní nejen pohodlné sezení, ale můžeme se na ní i natáhnout, popřípadě si sednou do polosedu, který je ideální právě pro zmíněné čtení.

  Lenošky do tvaru vašeho rohu

  Trh nám nabízí nesčetné množství těchto sedaček v nejrůznějších materiálových, designových a barevných úpravách. A také tvarech, protože krom klasického L, nalezneme i pohovky ve tvaru U popřípadě jiných. Klasikou je čalouněná pohovka, která je cenově nejdostupnější.

  Ukažte mi všechny další sedačky

  Tyto pohovky jsou velmi příjemné, seženeme je v nejrůznějších velikostech i provedeních a velmi často nám nabízejí možnost jejich rozložení, při kterém rozšíříme jejich plochu a můžeme tak na ní uložit ke spánku například návštěvu.

  Skvěle šetří prostor v interiéru

  Další, o něco více finančně nákladné, jsou kožené pohovky, které nabízejí maximální komfort při sezení, luxusní vzhled a snadnou údržbu. Bohužel jen některé z kožených modelů nabízejí možnost rozložení do postelové úpravy. Na trhu se pohybuje tak velká spousta koženkových sedaček, které imitují vzhled kůže. Koženka však není tak prodyšná jako kůže, avšak je cenově dostupnější.

  Chci vidět další rohové lenošky a gauče

  Pokud si potrpíte na design, je vhodné vybírat i z pohovek nabízených přímo designéry. Tyto pohovky dosahují té nejvyšší kvality, co se do materiálu i zpracování týče. Počítejte však s tím, že si u takovéhoto typu pohovky připlatíte. Navíc designová pohovka se hodí především do moderního interiéru, kde si také zaslouží dostatečně velký prostor, ve kterém jí bude umožněno hrát prim a strhávat na sebe pozornost, protože přesně pro to je určena.