• Rozkládací konferenční stolek je hitem sezóny

  Trendy v oblasti bydlení a interiéru mají určité cykly. Každý trend je určitý čas v plné síle, poté odezní a po nějaké době se opět vrací do módy. Jedním z takových často vracejících se trendů jsou konferenční stolky, které nejčastěji spatříme v samotném srdci obývacího pokoje.

  Konferenční stolek měl doma téměř každý z nás. Je skvělým doplňkem k sedací soupravě a zároveň slouží jako odkládací místo pro kávu, noviny či různé dobroty. Dobře vybraný konferenční stolek je nejen hezký, ale navíc i praktický. Jedním z letošních hitů v oblasti interiérů je rozkládací konferenční stoleček, který kromě skvělého designu nabízí hned několik praktických způsobů jak jej vhodně využít, tak aby nám sloužil co nejčastěji.

  Stolky i do vašeho obývacího pokoje

  Měl by sedět do vašeho interiéru

  Rozkládací varianty v sobě kombinují moderní design, eleganci a praktické řešení, které vám kromě ušetřeného místa pomůže i v případě, že přijde nečekaná početná návštěva. Stolek můžete rozložit podle potřeb a získat tak větší odkládací plochu. Najednou tak máte z minimalistického konferenčního stolečku velký prostorný stůl, kde můžete hostit celou rodinu.

  Ukažte mi další konferenční modely

  Design a vzhled rozkládacích stolků není nijak limitován. Nejčastější materiály, ze kterých se vyrábí konferenční stolek bývá dřevo, plast, kov a v některých případech i sklo. To je však výjimečné a většinou se jedná o tvorbu na zakázku. Nejoblíbenějším materiálem je dřevo, které dokáže vytvářet dojem elegance, moderního vzhledu a příjemné atmosféry.

  Tvary a materiály jsou důležité

  Tvar rozkládacího stolečku může být téměř jakýkoliv. Fantazii se meze nekladou a tak záleží pouze na výrobci co vypustí do světa. Všechna řešení by však měla být jak hezká pro oko, tak nabízet i praktické řešení a to především ve způsobu rozkládání a následně získání odkládacího prostoru navíc. Podobně to platí i v barvě či povrchu stolku. Zde je opět možné vybírat si z několika tisíc druhů barevných odstínů a povrchů, které jsou k dispozici na trhu.

  Chci vidět všechny další stolky

  Pokud tedy vybíráte stůl, který má být rozkládací, je třeba myslet na praktickou stránku věci. Je dobré promyslet si za jakým účelem budeme stolek používat a následně si vše promyslet a s výběrem nespěchat. Kvalitní konferenční stolek s nadčasovým designem vám vydrží roky.