• Rozkládací křeslo s úložným prostorem si zamilujete i ve stáří…

  Rozkládací křeslo je stále víc a víc využívanějším kusem nábytku. Křesla bývají pohodlná, měkká a příjemná. Je možno v nich odpočívat, relaxovat, sledovat televizi a podobně.

  Všichni víme, že v křesle se skvěle odpočívá a relaxuje. Dnešní křesla však umí daleko více. Mají úložný prostor, je možno je rozložit, jsou originálně vytvořeny a umí doplnit interiér, zkrášlit ho a oživit.

  Místo pro návštěvy

  Stane se vám čas od času, že se u vás objeví návštěva v podobně rodiny či přátel? Posedíte, povídáte si. Aby návštěva brzo nemusela na vlak, nabídnete jí přespání. A k takovým účelům slouží rozkládací křeslo. Jednoduchými tahy jej rozložíte a z příjemného a pohodlného křesla vytvoříte příjemnou a pohodlnou postel. Skvěle se hodí také do malých bytů a pokojů.

  Úložný prostor

  Nejen postel získáte, když si pořídíte rozkládací křeslo. Některá křesla také disponují úložným prostorem, do kterého je možno ukládat povlečení, peřiny, knihy a různé další věci. Takovýto úložný prostor velmi pomáhá v malometrážních bytech i menších prostorech.

  Jestliže si chystáte pořídit rozkládací křeslo s úložným prostorem, pak si ujasněte, k jakým účelům jej budete nejčastěji využívat. Nejčastěji na něm budete relaxovat? Budete na něm pravidelně spát? Podle toho se rozhodněte, jestli zvolíte křeslo bytelné, pevné a odolné, s velkou spací plochou a podobně.

  Různorodost stylů a barev

  Vybere si opravdu každý, jelikož dnešní trh nabízí mnoho nejrůznějších materiálů, barevných provedení, vzorů, tvarů a stylů. Díky tomu můžete rozkládací křeslo s úložným prostorem přizpůsobovat vašemu interiéru a také vašim požadavkům. Můžete si vybrat křeslo levného či luxusního typu, moderní, stylové, rustikální či naopak retro styl, přesně podle stylu vaší domácnosti. Vyrábí se v nejrůznějších barvách, s jemnými i pestrými barevnými motivy. Vyberte si to nejlepší křeslo pro vás!