• Rozkládací sedací souprava do rohu

  Sedací soupravy má doma snad každý, je to ideální místo pro odpočinek, sledování televize, čtení či relaxaci. Přijde-li k vám návštěva, pak jí zde pohodlně usadíte. Je to opravdu důležitý kousek každého obývacího pokoje a interiéru. Nedá na něj dopustit mnoho lidí. Sedací souprava však může mít víc funkcí. Jaké?

  Pohovka do menších prostor

  Rozkládací sedací souprava do rohu je skvělým a ideálním pomocníkem do všech interiérů, zejména pak do těch menších, kde je důležitý každý centimetr. Tato sedací souprava se dá rozložit, tudíž získáte spací prostor pro spaní a to nejen pro vaše návštěvy, které k vám zavítají, ale pokud bydlíte sami v malém bytě, kde není prostoru nazbyt, využijete spací prostor ke spánku i vy. Díky tomu můžete přes den normálně fungovat, zvát si návštěvy, lenošit u televize, pohybovat se po místnosti se sedací soupravou. Večer jí stačí jen rozložit a získat tak kvalitní prostor pro spánek. Ráno vše vrátíte do původního stavu a je hotovo.

  Využijte každý roh

  V interiérech obvykle nevyužíváte dostatečně všechno, co vám nabízí. Do rohů se často umísťují skříně, postele nebo se jednoduše nechávají volné. Nevadí to, když máte dostatečný prostor, když se vám do interiéru vejdou všechny kusy nábytku, které tam chcete mít. Jestliže však máte omezený prostor nebo malý prostor, i rohy jsou důležité a mohou ušetřit pěkných pár centimetrů. Rozkládací sedací souprava do rohu je to pravé pro vás. Umístíte jí do rohu, kde si najde své místo a vy tak využijete opravdu každý kus vašeho bytu či domu.

  Materiály a barvy

  Rozkládací sedací souprava do rohu je k mání v různých barevných provedeních, syté barvy, které oživí interiér i univerzální, jemné tóny, které můžete využít v každém interiéru. Také materiály si můžete zvolit, dřevo, masiv dřeva, lamino. Sáhnout můžete po soupravě, která má potah z čalounění, eko kůže, kůže, textilie a podobně. Volba je zcela na vás. Vyberte si i vy tu pravou rozkládací sedací soupravu.