• Samolepky na zeď do kuchyně – tipy na výběr

  Samolepky na zeď do kuchyně dokáží velice rychle změnit kompletní dojem z bytu. Známí, kteří k vám přijdou si najednou budou myslet, že se najednou ocitli zcela někde jinde. U někoho jiného. Proč si tedy nezměníte během velice krátké doby celý svůj byt?

  Jsou vyrobeny z vysoce odolné vinylové samolepící fólie a proto odolají i vlhčímu prostředí jako je koupelna a kuchyň. Může Vám dokonce efektivně zdůraznit prostor v kanceláři.
  Samolepky na zeď do kuchyně v nabídce spadají do mnoha kategorií motivů, mezi kterými najdete i velice zábavné kousky, například hlavu jelena s mohutnými parohy – jako stvořené pro umístění nad manželskou postel!

  145
  4029
  4031

  Princip nalepení nálepky na stěnu velmi snadný a zvládne jej úplně každý. Samolepky stačí vybalit, rozložit na rovnou plochu. Poté se sejme podkladový papír tak, aby samolepka zůstala na přenosovém papíře. Motiv pak nalepíme na stěnu, a to i s přenosovou fólií, stlačíme ji na zeď, aby dobře držela a neodlepovala se. V konečné fázi stačí sejmout přenosový papír a je hotovo!

  Mohou být i tipem na renovaci starších kousků, které se potýkají s problémy, jako je například sluncem vybledlá barva, ošoupaný nátěr a drobné praskliny.Jakékoliv malé nebo velké nálepky na stěnu kuchyně vypadají skvěle, nanášejí se lehce a díky nim dostane stěna vašeho domácího pokoje nebo kanceláře vskutku jedinečný vzhled. Možnosti výběru jsou široké: najdete tady samolepky vhodné do obýváku, pokoje vašich dětí nebo taky něco vkusného do práce. Voda jim neublíží, proto jsou zcela vhodné taky do koupelny.

  Vhodné motivy:

  • rostlinné dekorace,
  • květiny s motýly,
  • ovoce a zelenina,
  • geometrické neutrální tvary.

  Výběr samolepek na našem trhu je veliký a každý z Vás si jistě vybere provedení kuchyňských motivů, která mu bude nejvíce vyhovovat včetně celkového sladění místnosti s nábytkem a dalšími doplňky, které se v pokoji nachází.

  395
  2054
  4109

  Nálepky z vinylu vypadají na zdi lépe a přirozeněji, často jako malba, avšak je třeba připravit se na to, že jejich pořízení bude znamenat vyšší investici. Útulnost je přeci jedním z nejdůležitějších faktorů, který by se neměl podceňovat. K čemu je mít domov, kde se necítíte? Raději jděte opačnou cestou, pořiďte si motivy/designy podle svého vkusu.

  Na rozdíl od tapet není vzor natištěný na folii, ale jednotlivé vzory jsou vyřezány do folie a následně nalepeny na zeď. Naše samolepicí dekorace nejsou určeny pouze na zeď, ale jsou vhodné také jako dekorace na dveře, skříně, zrcadla či lednice.