• Šatní skříně s posuvnými dveřmi

  Šatní skříně jsou plné změn. V jejich případě se můžeme setkat s řadou podob, od té z masivu až po MDF, DTD a další. Stále atraktivnější a praktickou variantou jsou šatní skříně s velkou zrcadlovou plochou. Nejen, že prostor opticky rozšíří, ale ony ho i ušetří. Nemusíte si pořizovat skříň a zrcadlo zvlášť. V této variaci se jistě shlédnete i vy.

  Nadčasový a elegantní vzhled

  Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou zárukou trendy sortimentu, který nikdy nevyjde z módy. Jsou zakomponovány tak, aby korespondovaly se zdí a vytvářely tak kompaktní dojem. Jejich prostor uvnitř je velký. Pojme řadu věcí, které tak bez problémů uschováte. U šatních skříní se kombinuje řada materiálů od dřevotřísky na horní desky, boční panely i sokly až po melaminové fólie dekoračního rázu. Na úchytky se dost často používá chrom s pozinkováním nebo ABS plast. Záleží na vás, jaké variantě dáte přednost.

  Šatní skříň nemusí stát jen v předsíni

  Pestrá paleta výběru umožňuje i široké možnosti ohledně umístění nábytku. Máte ložnici laděnou do bílých barev? Potom si určitě přijdete na své se šatní skříní s bílým korpusem a dvířky v bílém lesku společně se zrcadlem.

  Šatní skříně doslova splývají se zdí, jsou tedy dokonalou ukázkou, že o nich nikdo ani nemusí vědět. V závěru nejsou žádným vystupujícím článkem, který by rušil kompaktní dojem. Zapomeňte chvíli na 3D akcenty a nechte na sebe působit i tento druh uhlazené krásy a elegance.

  Úložný prostor je tu skutečně nemalý, takže se tu klidně vejde šatník celé rodiny. Jedna stěna vaší ložnice bude nádherně a přepychově vypadat a současně poskytne oporu v oblékání. Třídění šatníku tak můžete s čistým svědomím odložit na neurčito. Tady se vám vejdou kabáty, saka a bundy od jara do zimy! Bělený dub se šedým antracitovým sklem je dost možná výstřelkem módy, ale v praxi je velmi nenápadný. Kdo tedy hledá současně i nekřiklavou módní vlnu, právě jí našel.