• Sedací souprava do U je funkční a moderní, využijte ji i vy!

  Sedací souprava do U je perfektní alternativou pro malé domácnosti, které chtějí docílit většího prostoru. Pořídit si tak rohovou sedací soupravu (tedy sedací soupravu do U), tak znamená vyřešit problém s malým prostorem. Anebo vyřešit problém s rozdělením odpočinkové zóny ve velkém prostoru…

  Sedací souprava do U i do L

  Výše prezentovaná verze sedací soupravy, která je vyrobena pro potřeby umístění ke zdi a do rohu, však ze své zadní části bývá pro úsporu peněz vybavena nevzhlednou netkanou textilií. Chcete-li si pořídit sedací soupravu do U či L, která nebude přimáčknuta do rohu ke zdi, ale která má plnit účel pomyslného rozdělení pokojů v moderních bytech, které sestávají v podobě jedné obrovské, doslova tělocviční garsonky, oddělující pomyslné úžitkové místnosti jen regály apod., před koupí, zvláště na internetu, se předem řádně obeznamte o materiálu zadní strany soupravy.

  sedaci-soupravy-do-u

  Kam ji umístit?

  Někdo si rovněž sedací soupravu, a i tu do U, pořizuje pro umístění doprostřed pokoje. I zde myslete na různé verze souprav pro jejich různá umístění.
  Soupravy do U nebo L, jejichž vyčnělé články povětšinou nedisponují opěradly po stranách, jen podpěrou pro záda, slouží tedy jako takové pomyslné sofa, kde má vyvolená osoba dovoleno si natáhnout celé své tělo. Rovněž na dně můžete naleznout ukládací prostor pro deky, peřiny či dekorační lapače prachu.

  Vyberu si sedací soupravu do U

  Výběr je ohromný, nenechte se jím zaskočit!

  Co se týče materiálu a barev, nejste v ničem omezeni. Jakékoli sedací soupravy dnes koupíte z možných nejrůznějších textilií, kůže nebo koženky, prošívané, s vyšívanými vzory, složené z více estetických matrací či z jednoho tvaru, jednobarevné nebo až strakaté. Hospodyňky ocení odnímatelné potahy, které lze vyprat či obměňovat co sezónu. Mladí zase ocení nafukovací verze, které s nimi cestují co vztah či obměnu podnájmu.

  Sedací souprava do u je geniální především co do jasného ohraničení území odpočinkové zóny. Doprostřed prázdného prostoru do U snadno ustavíte konferenční stolek, který Vám tak nezavází jako v případě obyčejných pohovek a do prostoru před nimi ustavených stolků. Se sedací soupravou do u tak po všech stránkách šetříte místo.

  Více sedacích souprav do U