• Sedací soupravy 3 2 1 poskytují komfort do všech rodin

  Sedací soupravy 3 2 1 se staly populárním nábytkem ve většině moderních obývacích místností. Jejich koncept je totiž zacílen přesně na míru každému zákazníkovi. Dnes lidé nejčastěji hledají pěkný nadčasový design a také plnou funkčnost. Sedací soupravy s třímístnou a dvoumístnou sedací pohovkou plus křeslem si lidé vychutnají v pravém slova smyslu. Konečnou verzi sedací soupravy můžete přizpůsobit vašim představám.

  3 2 1 připravit, pozor, teď je tu váš komfort

  Výhodou těchto sedacích souprav je velké množství sedacího prostoru. Když si vezmete, že se ve vašem obýváku posadí 6 a více lidí, nemusíte už další místa ani řešit. Pohodlí celé rodině zajistíte luxusním vyplněním sedaček, které jsou v nejlepších případech z paměťové pěny nebo silikonu. Sedačka vám tak poskytne dokonalé lenošení, ale i sledování tv nebo čtení knihy. Vstávat s otlakem nebo s bolestí zad vám nehrozí.

  sedaci-soupravy-321

  Sedačka 3 2 1 mnoha variací

  Tyto sedací soupravy jsou ikonou moderní doby a nejlépe se hodí do velkých místností, kde sice nějaké to místo zaplní, ale zároveň zbývá ještě dost prostoru na jiné věci. Není tu smyslem obývací místnost zahltit spoustou nábytku. Když se vám tento druh sedací soupravy do obývací místnosti nevejde, tak si pořiďte raději menší. Ne všude se takhle velké sestavy uplatní, ale variabilitě se meze nekladou. Svojí sestavu tak můžete mít i tak, jak potřebujete.

  Chci si vybrat sedací soupravu 3+2+1

  Druhou dvoumístnou sedačku vyměníte za křeslo a máte sestavu 3 1 1, z čehož jste pro své pohodlí získali další křeslo. Vzájemnými kombinacemi tak ušetříte spoustu peněz, než kdybyste byli nuceni koupit vše. Vy si tak klidně vyberete jen sedačku a jedno křeslo. Každý obývací prostor se touto sedací soupravou prozáří a dostane úplně jiný nádech. Stejně jako je v jídelně srdcem stolování jídelní stůl a židle, v obývací místnosti je srdcem relaxace, jakožto sedací souprava.

  Výběr sedacích souprav 3+2+1