• Sedací soupravy a sety, které krásně padnou do rohu? Ideál…

  Pohodlné posezení a plnou účelnost může slibovat i rohová sedací souprava. Není jen výplní koutu, dokáže vnést pozitivní energii celému prostoru. Nemusíte se bát, že by tato pohovka nesplňovala symetrii tvarů. Když kopíruje roh obývací místnosti bývá dokonalá.

  V praxi je potřeba zohlednit výběr pravého/levého rohu, což činí řadu lidem problém. Prostorová orientace v obchodě je co se týče vašeho bytu, přece jen trochu jiná, než když v bytě přímo stojíte. Klidně si na papírek načrtněte půdorys místnosti, ať máte jasnou a ucelenou představu o umístění.

  Rohová sedačka ušetří spoustu místa

  Pro majitele menších bytů je dost často rohová sedací souprava jedinou možnou volbou, jak tu nábytek uspořádat tak, aby zde nevznikl dispoziční chaos. Soustřeďte se na propracované detaily sedačky a uvidíte, že i sklopné opěrky vám mohou v centimetrech navíc, vyjít vstříc. A co teprve úložný prostor! Úskalím majitelů menších bytů je většinou i úschova dalších věcí.

  Sedačka tak plní nejen estetickou stránku věci, ale zcela jistě i plně funkční. Pořídíte-li si k sedačce navíc třeba taburet, můžete si šíři sedačky variabilně rozšiřovat. Záleží na vás, jaké verzi dáte přednost. Elegantní je např. tvar U, který je také velmi populární. Sestavit si vlastní komponenty, které se přizpůsobí prostoru, to umí jen dnešní doba!

  Výplň sedačky se neprosedí, když máte PUR studenou pěnu

  Výplně sedaček jsou významnou součástí. Když sáhnete vedle, zcela jistě budete po pouhých pár měsících litovat. Prosezené sedáky jsou ukazatelem míry komfortu. Dost často se mohou u lidí projevit i bolesti pohybového aparátu.

  Vsaďte na kvalitu a rohové sedací soupravy splní vaše očekávání. A co se týče konstrukce, vyhněte se dřevotřísce a vyztuženému papíru. Nejlepší jsou chromované nožky nebo masivní dřevo. V neposlední řadě berte v potaz, že sedací souprava je srdcem celého obýváku, i proto byste jí měli vybírat nadměrně zodpovědně, jak barvou, tak hlavně funkcemi.