• Sedací vak levně

  Levný sedací vak se dá pořídit v nepřeberných možnostech, co se týče materiálů a barev. Nemusíte se zrovna přiklonit k luxusnější ekokůži, děti si vyhrají i s bavlněným nebo plyšovým vakem a vás uspokojí ten nylonový či polyesterový.

  Tvar už poté záleží na každém, sjednotit bychom ho však měli i s okolní volbou interiéru či dokonce exteriéru. Je to tak, sedací vaky se vyskytují také na zahradách. Svůj relaxační kout si tak člověk může vytvořit i na místech, kde bychom to vůbec nečekali. Co třeba pod korunami stromů v krásném polostínu a chládku?

  Sedací vak je stále v kurzu

  Ač není na trhu již úplnou novinkou a tím největším hitem, stále ho lidé kupují. Je to levný doplněk do obývací místnosti i jinam. Zastane úlohu dražšího taburetu. Tím, že se mu dnes dostává takové popularity, nahrazuje taburety i díky tomu, že je praktičtější, snadno přemístitelný a v mnoha případech taktéž omyvatelný.

  Taburet je prvek, který stojí na neměnném místě u vaší pohovky. Se sedacím vakem lidé manipulují mnohem častěji. Do prostoru je daleko vzdušnějším komponentem. Nikdy po něm nezůstane prach, protože uklízení je hračka. Jednoduše ho odsunete, prostor, kde stál, uklidíte a zase po zaschnutí podlahy dáte, kde je jeho místo nebo klidně i jinam. Taburet postaven jinde, než u sedačky, nevypadá hezky, sedací pytel ano.

  Levně, ale kvalitně

  Přesto se při výběru sedacího vaku soustřeďte mimo materiálu i na provedení. Sedací vak dvojitě či dokonce trojitě prošit, preventivně brání roztržení sedací části, čímž značně přispívá komfortu celé rodiny. Dá se pořídit v různých akčních slevách na e-shopech i v kamenné prodejně – sedací vak levně. Stačí mít jen otevřené oči.

  Praktickým řešením sedacích vaků (ne u všech) je suchý zip. Variabilně si tak můžete přidávat nebo ubírat náplň. Materiál vás až tak finančně nezruinuje, ale sedací vak vybírejte i v kontextu s výplní. Pokud je tedy sedací vak z eko kůže pouze potažen, nezaručuje to jeho kvalitu až tak markantně, jak si možná myslíte.

  Zjistěte si informace o náplni vaku. Ne všechny granuláty pěkně udržují tvar, některé se dokonce deformují! A roli hraje samozřejmě i velikost. Čím více spotřebovaného materiálu, tím i peněz. Někdo se tak spokojí s podnožníkem, což je ten nejmenší sedací vak vůbec, ale jiný chce na zahradu celou sestavu.