• Sedací vaky – i výprodej může být řešením…

  Chcete do bytu něco originálního a nebaví vás už běžný sedací nábytek jako jsou křesla, židle a pohovky? Tak to určitě zaměřte na sedací vaky. Jedná se o „nábytek“, který v posledních pěti letech získává značnou popularitu.

  Skvělý a moderní sluha

  Velký textilní polštář s výplní polystyrenových kuliček začal nabírat na oblibě především v Anglii, ale nyní je perfektně dostupný i u nás. Lidé si jeho hravost, snadnou přenositelnost, ale především pohodlnost zamilovali. Díky směsi kuliček krásně kopíruje záda, takže v něm můžete strávit dlouhé hodiny.

  sedaci-pytle

  Varianty sedacích vaků

  S oblibou roste i množství variant, které jsou na trhu dostupné, setkat se tedy můžeme s vaky ve tvaru míče, kostky, polštáře, ale také ve tvaru klasického křesla a hrušky. Velkou škálu nabízí i materiály, některé je možné vzít i ven, což mě hodně baví, prostě si vak vynesu na terasu, a když ho tam zapomenu a trochu zaprší, jen ho otřu.

  Chci si vybrat sedací vak

  Někteří výrobci dokonce používají i dvouvrstvé vaky, které jsou báječné na údržbu, protože vrchní vrstva se dá vyprat nebo vyčistit a ve druhé je uložena náplň, která se dá jednoduše doplňovat nebo vypouštět. Často potahy z ekokůže, což je jeden z nejlepších materiálu v poměru cena/výkon, je totiž velmi odolný a pevný, ale na druhé straně i příjemný na omak.

  Zábava i pro děti

  Asi největší obliby se dočkaly u dětí, těm jsou určeny i dětské motivy jako fotbalové míče, tenisového míčku, hrací kostky, různých pohádkových bytostí, zvířat a dalších.

  Takže pokud hledáte něco pohodlnějšího a modernějšího než klasický sedací nábytek, tak by ve vaší domácnosti neměl chybět. Nejsou příliš drahé, ale ani sedací vak a výprodej může být v synergii, jen je potřeba koukat na to, jestli má vak schválený atest PZH, pak jej mohou využívat i děti ve školách a školkách.

  Více sedacích vaků