• Široký výběr nábytku z masivu u MT nábytek Brno

  Dřevěný nábytek z masivu je velmi oblíbený díky jeho kráse a kvalitě. Výhody dřeva jsou všeobecně známe a prověřené. Dřevo se na výrobu nábytku používá již několik staletí.

  MT nábytek Brno z masivu navíc přináší do interiéru kouzlo přírody a každý pokoj, tak umí proměnit v útulnou místnost. Přírodní dřevo navíc léty získává na kráse a neustále voní, je pevné a odolné jako na začátku.

  Jaké jsou výhody a nevýhody nábytku z masivu

  Masivní nábytek

  Hlavními výhodami, kterými oplývá MT nábytek v Brně, je jeho zdravotní nezávadnost. Nábytek totiž neuvolňuje nežádoucí látky, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Nábytek z masivu by měl být vždy vyroben ze zdravého velkého dřeva. Nábytek musí působit celistvě.

  Další výhodu, kterou nabízí tento specializovaný e-shop s nábytkem je možnost jej v určité míře opravit. Odřeniny, škrábance, drobné uštípnuté konce se dají vybrousit a přelakovat, případně vyměnit některé díly. To u klasicky skládaného nábytku z dřevotřísky těžko uděláte.

  Ukažte mi vše od MT nábytek

  Přestože nábytek z masivu projde menší úpravou i nadále bude vypadat jako nový. Další výhodou nábytku z masivu je jeho životnost. Kvalita dřevěného nábytku je zhruba desetkrát delší, než u sériově vyráběného nábytku. Dřevěný nábytek se tak snadno nerozbije nebo nerozviklá.

  Jaké typy mohou být z dřevěného masivu:

  1. komody,
  2. skříně,
  3. stolky,
  4. židle,
  5. postele,
  6. obývací stěny
  7. a další.

  Dřevěný nábytek má však i své nevýhody. Těmi je přílišné vlhko nebo sucho. Pokud plánujete pořízení nábytku z masivu, rozhodně jej neumisťujte do kuchyně či koupelny. Díky tomu, že je dřevo živý materiál, je schopný pohlcovat pachy a vlhkost z okolí. Z tohoto důvodu by neměl být vystaven velkým změnám teplot a vlhkosti ovzduší.

  Jak je nábytek z masivu cenově výhodný

  Většina lidí, by si ráda pořídila nábytek z masivu, jenže kvůli představě o cenách, jej ani nezačnou vyhledávat. Kvalitní nábytek z dřevěného masivu je zhruba o 20 – 40 % dražší, než klasická sériová produkce nábytku. Z toho důvodu se častěji vyhledávají kupují cenově dostupnější materiály.

  Mrkněte se na tuto aktuální nabídku

  Je tedy na každém z nás čemu dává přednost. Zda investuje do kvalitního produktu, který vydrží několik desítek let, nenechá se ovlivnit trendy ani cenou a nekoupí si nekvalitní slepovaný nábytek, který bude muset měnit každým třetím rokem.