• Stolek pod televizi lze pořídit i levně

  Levný stolek pod televizi je dnes snad opravdu každý. Není však nad vlastní kreativitu. Máte-li na půdě nebo v garáži přebytečné kousky, které ani nevíte, k čemu jsou, případně kousky nábytku, které jste si mysleli, že již k ničemu nepoužijete, můžete začít uvažovat nad tím, že je dáte po patřičné úpravě do obýváku…

  Kdo si hraje…

  TV stolečky v slevě

  Tak například známá truhla bez vypouklého víka, kterou naše babičky nebo maminky měly u postele, a ve které chránily naše dětské oblečky a pamětihodnosti. Že jste ji chtěli spálit? Okamžitě z ní běžte seškrábat oprýskaný lak (anebo oprýskaný lak pojistěte ve vesnickém duchu bezbarvým lakem) a nanést na ni lak nový, případně i ubrouskovou techniku a šup s ní po zaschnutí do obýváku. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

  Ukažte mi další TV panely

  Jiný stolek můžete udělat ze starých dvířek nebo dveří, které opatříte zdobnými nožkami, nápady opravdu neznají mezí, nejste-li ale typ kutila, pojďme se bavit o něčem, co se dá koupit….

  Rok 2020 – Co je to stolek pod televizi?

  Je pravda, že tento kus nábytku se pomalu, ale jistě ztrácí z obchodních domů, protože dnešní televize nevyžadují úložné místo, respektive instalují se na zeď, kde ničemu a nikomu nevadí. Známé rohové stolky pod televizi nebo bytelné obývací stěny s úložným prostorem pro televizi a kulatým výřezem pro její kabely, se tak ztrácí z paměti i z pultů obchodů.

  Nicméně právě proto říkám, že je každý stolek pod televizi za hubičku, jedná se totiž vesměs o hromadný výprodej, protože, když už náhodou nechceme televizi instalovat na zeď, stolky pod televizi v současné moderní době nahradily vyloženě obyčejné úložné komody nebo skříňky.

  Chci vidět všechny TV stolečky

  Klasické televizní stolky s množstvím úložného prostoru pro DVD přehrávače i videokazety nebo CD, hifi systémy apod. se zcela ztrácí právě proto, že DVD přehrávače nahradily prosté USB flash, které nevyžadují prostor, zato pojmou to množství filmů, které jsme museli skladovat v DVD kazetách. Ne ve všem je tak moderní doba špatná, cokoli co pojme co nejméně prachu tak jistě uvítáte….