• Šuplíková komoda má neomezené využití

  Skřínku s užitečnými šuplíky ženy využívají jako alternativu toaletního stolku. Nejen, že vám pojme všechno vaše spodní prádlo, ponožky, kapesníky, rukavice i peněženky, ale v šuplících můžete ukrýt i toaletní potřeby ke svému zkrášlování nebo si z jednoho celého šuplíku udělat šperkovnici.

  Šuplíky se vždy hodí

  Dnešní šuplíkové komody koupíte opravdu bytelných rozměrů, výšky nezřídka dosahují 140-150 cm, čímž si říkají o stolní zrcadlo, které postavíte na jejich vrchní desku, a které tak máte v úrovni očí, což je ideální poloha pro úpravu svého zevnějšku.

  Chci další skřínky se zásuvkami

  Mnoho žen také obyčejnou šuplíkovou komodu využívá jako komodu pro oblečky svého miminka, a to především právě v prvních měsících jeho života, kdy má dítě malé oblečky, které nevyžadují pověšení a de facto nejdou ani poskládat do komínku, tak proč je nepoložit jak jsou na sebe do šuplíku.

  Komody s šuplíčky

  Nejenom na drobnosti…

  Případně maminkám šuplíky slouží na plínky, ručníčky apod. nezbytnosti. Šuplíková skříněčka má nesmírnou výhodu v tom, že je naprosto univerzální, a tím pádem všude čistitelná. Pokud se vám líbí tahle nebo jiná, udělejte si radost, kupte si ji a umístěte do kuchyně jako příborník. Pokud zvolíte alternativu hlubokých šuplíčků, může se taková komoda hodit do dětského pokoje na drobné hračky vašeho dítěte, na stavebnice, potřeby na malování nebo už školní sešity aj.

  Najde si vždy své využití

  V obýváku takovou komodu oceníte třebas i jako úložnu pro svá CD, DVD nebo archivní časopisy a ani v pracovně ji nebude smutno, když do ní ukryjete důležité dokumenty, a zároveň psací potřeby.

  Právě tím, že si komodu můžete obstarat v neopracovaném stavu, můžete si ji teprve přizpůsobit pro potřeby toho kterého pokoje, zkuste například techniku oblepení komody zdobnou látkou, tapetovými nálepkami ve tvaru přírodních květů nebo ptáčků, anebo nechte, ať si děti svou dřevěnou komodu vybarví podle svého uvážení.

  Ukažte mi všechny užitečné skřínky

  Moc hezké jsou například šuplíky rozdílných barev, zatímco kostra komody má jeden klasický odstín hnědé. Kdo je šikovný, může si i instalovat například porcelánové úchytky, namísto obyčejných dřevěných. Vaši šuplíkovou komodu to neskutečně oživí.