• Univerzální řešení do každého bytu? Rozkládací pohovky!

  Řešíte problém s místem v bytě? Je to pro vás problém? Řešením může být rozkládací nábytek, jeho nespornou výhodou je, že je krásný a zároveň poskytuje jakousi přidanou hodnotu v podobě další funkce.

  Vyřešte problémy s místem

  Dnešní svět se neuvěřitelně zrychluje, bytové prostory se zmenšují, nikdo nemá příliš času… Spolehlivost věcí kolem nás je tedy klíčová. Nábytek je typický příklad, chceme, aby tvořil náš domov útulným a funkčním – rozkládací pohovky jsou typický zástupce tohoto typu. Proto se na sedací nábytek klade velký důraz a je navržen natolik dobře, že funkce rozložení není vůbec v rozporu s krásou a designem.

  rozkladaci-pohovky

  Plnohodnotné lůžko za 15 vteřin

  Často je slyšet, že je lepší mít zvlášť postel a zvlášť gauč, toto tvrzení není příliš opodstatněné, jelikož dnes se výrobci rozkládacích pohovek zaměřují na to, aby postel byla konstrukčně velmi stabilní a pohodlná, připravená pro každodenní spaní a každodenní rozkládání. V posledních letech se vyvinuly i takové systémy, díky kterým rozložíte gauč na lůžko za méně než 15 vteřin, což se skvěle hodí i do dnešního zrychleného světa.

  Vybrat si rozkládací pohovku

  Vyberte správnou variantu

  Variant je mnoho, nemusíte koukat pouze na vzhled, ovšem základním typem je dvoulůžko a jednolůžko. Rozkládací pohovky se většinou dělají v čalouněné úpravě nebo ekokůži, oba materiály jsou je velmi vhodné – příjemné na dotyk, dobře omyvatelné, udržovatelné a zachovávají svěží vzhled a vlastnosti po dlouhé roky.

  Rozkladatelnost a úložný prostor

  Kombinovat úložný prostor a rozkladatelnost patří mezi novinky posledních 10 let v sedacím nábytku. Rozložit si pohovku, na které sedím přes den, a večer z úložného prostoru vytáhnout přikrývky a polštáře, následně pak celou pohovku rozložit na lůžko ke spánku? Ušetřit tolik prostoru pouze pohovkou? Tohle nás jednoduše baví!

  Podívat se na výběr sedacích pohovek