• Vyberte si tu správnou šatní skříň

  Šatní skříně prostě v bytě být musejí. Kam jinam by, zejména ženy, uklidily řadu svých oblečení, botiček a kabelek? Šatní skříň využívají dnes a denně všichni, proto je v každé domácnosti nepostradatelná. Možná si říkáte, že vybrat si šatní skříň je jednoduché, prostě vejdete do obchodu, na jednu ukážete a už si jí odvážíte.

  Tak tomu, ale být nemusí. Pokud máte menší byt, zápasíte s prostorem a rozměry skříně jsou pro vás klíčové. Také je dobré myslet na to, kolik úložného prostoru skříň má, zda do ní dáte všechny své věci. V neposlední řadě pak přemýšlíte nad designem skříně. Jak vybrat tu správnou šatní skříň?

  Zvolte správný materiál

  Pro výběr šatní skříně je důležité vybrat si ten správný materiál. Možná si myslíte, že to pro vás není zas až tak důležité, ale to je chyba. Kvalitní materiál šatní skříně vám pomůže zajistit, že šatní skříň bude stabilnější, pevnější a déle vydrží. Vaše šatní skříň bude muset pojmout řadu oblečení, které je docela těžké.

  I na to je důležité myslet. Možná přemýšlíte, že si koupíte šatní skříně v akci. Nikdo nechce utrácet zbytečně peníze navíc a i v akčních nabídkách se často objevují výrobky, které jsou kvalitní. Chce to však více se na nabídku zaměřit. Když zvolíte levnější variantu bez prozkoumání, může se stát, že koupíte nekvalitní materiál a ve finále vám skříň vydrží jen chvíli.

  Nejčastější materiály a rozměry

  Když vybíráte šatní skříně v akci, je důležité se také zaměřit na to, jakými rozměry disponuje šatní skříň a to obzvláště ve chvíli, kdy máte malý byt či dům a potřebujete doslova každý centimetr čtvereční. Proto nepodceňujte rozměry skříně. Důležitou částí, a to nejen pro ženy, je také to, jak je daná skříň velká, prostorná a hluboká. A to především proto, abyste si ujasnili, kolik se do ní vejde oblečení a doplňků. Jestli postačí jediná skříň, nebo je nutno pořídit si ještě menší skříň nebo komodu. Nejčastější materiály šatních skříní je dřevo, lamino nebo dřevotříska. Objevují se však i jiné materiály.

  Barvy, dekory a typy

  Šatní skříně v akci disponují mnoha barevnými provedeními. Můžete si vybrat skříně v univerzálních barvách jako bílá, šedá, hnědá, nebo můžete zvolit výraznější barvy. Vhodné jsou také nejrůznější dekory, které jsou dnes již velmi vydařené a téměř k nerozeznání od dřeva. Vždy barvy a dekory slaďte, aby pokoj a celý byt či dům vypadaly jednotně. Vybírat šatní skříně je dobré také podle typu vašeho interiéru. Máte-li interiér například v klasickém stylu, je dobré tomu podřídit i skříň. Vybírat můžete typy luxusní, originální, retro, secesní a podobně. Vyberte si tu pravou šatní skříň v akci pro vás!