• Vyberte si u nás sedací vaky a pytle levně…

  Jedním z nejrozšířenějších trendů v oblasti interiéru a nábytku jsou sedací vaky a pytle. Je tedy poměrně složité vybrat si ten správný vak a zorientovat se v tak velkém výběru sedacích pytlů. Jednou z nejdůležitějších věcí, které při výběru sedacího vaku musíte zohlednit, není jeho vzhled, ale náplň sedacího vaku či pytle. Správné sedací pytle či vaky jsou tvořeny z polystyrenových kuliček EPS. Zbylým druhům náplním byste se měli raději vyhýbat.

  Vybírejte si sedací vaky a pytle levně

  Při výběru sedacího vaku nemusíte vůbec brát ohled na cenu. Ta totiž nehraje v kvalitě vůbec žádnou roli. Často totiž platíte cenovou přirážku za značku. Vybírat si můžete i z nabídky českých výrobců, kteří si sedací pytle a vaky šijí sami. Jedná se o kvalitní výrobky za velmi příznivé ceny. Navíc podpoříte českou ekonomiku.

  sedaci-vaky-levne

  Dalším důležitým faktorem při nákupu je účel pro který budete pytel využívat. Hledáte vak, na kterém budete jen sedět nebo si i občas lehnete. Zohlednit výběr musíte i v případě sedacích pytlů pro děti či vašeho čtyřnohého mazlíčka. Podle účelu totiž vybíráte velikost vaku či sedacího pytle.

  Máte na výběr, tak toho využijte

  V nabídce dnešních sedacích vaků a pytlů si vyberete různé velikosti a tvary. Velikosti se různí od malých taburetů až po obrovské pytle, které můžete využít i jako postel. Jestliže vybíráte typ vaku, který se hodí spíše jako křeslo, sáhněte po rozměru větším jak 140 cm. S takovou velikostí, máte jistotu, že vám pytel dostatečně podepře hlavu. Ideální velikost sedacího vaku či pytle pro ležení, se hodí kolem 180 cm.

  Nabídka levných sedacích vaků a pytlů

  Dále při výběru pytle můžete zohlednit jeho tvar. Nejčastěji se prodává univerzální varianta ve tvaru polštáře. Je ideální na sezení a v dostatečně velikosti i na ležení. Dále jsou velmi oblíbené sedací hrušky, které jsou velmi pohodlné pro sezení, právě díky jejich tvaru. Vak ve tvaru hrušky dobře podepírá zda a navíc se hodí i do menších interiéru, kde by tvar polštáře mohl překážet.

  Vybírejte sedací vaky a pytle levně. Nemusíte utrácet zbytečně velké peníze, kvalitní vaky se najdou již za pár korun. Vždy si hlídejte výplň vaku a velikost. Dále nezapomeňte na tvar a případně barvu, kterou můžete sladit se zbytkem interiéru. Při správném výběru vám bude sedací vak či pytel sloužit dlouhé roky.

  Chci si vybrat levný sedací vak