• Vyplatí se nakupovat obývací stěny ve výprodeji?

  Mezi obývací stěny, které spadají do výprodeje, lze zařadit především kousky, které v současné době již nevévodí módě mezi interiérovými designy, anebo obsahují něco, co je již k ničemu. Zde konkrétně narážím například na obývací stěny v kombinaci s prostorem pro televizi.

  Výprodeje, akce a stěny? Proč ne…

  stena-vyprodej-obyvakDnes je stále více oblíbené umístění televize na zeď, vlastnit tento typ nábytku se zbytečným  viditelným úložným prostorem pro nejlíp ještě starou televizi s vypouklou zadní částí, včetně nepřehlédnutelného výřezu pro kabely, tak není nic pro moderní domácnost.

  Vůbec monumentální obývací stěny, které kryjí jednu celou zeď místnosti, na které jsme zvyklí z dětství, dnes upadají do propadlišť zapomnění, pokud se ale nenecháváte ovládat módními trendy ve světě nábytku, a líbí se vám právě tato klasika, vězte, že ji nakoupíte ve výprodeji v nejednom e-shopu nebo obchodním domě.

  Pryč jdou i repliky starožitností, moderní doba nábytku vítá spíše patinu, vintage styl, od replik se pomalu navrací spíše k pravému dřevu. Tzv. „polský“ nábytek, plný barvitých nápadů a snah o modernismus nebo repliku, ze zbytků oblíbeného recyklovatelného dřeva, tak dnes rovněž přijde za hubičku. Méně na dračku jdou rovněž přeplácané barevné kreace obývacích stěn, ztrácí se i potřeba dvířek, vše se obnažuje podobně, jako jsou dnes oblíbené otevřené šatníky bez dvířek.

  Co ve výprodeji nenajdete

  Je pravda, že s výprodejem nás může strašit každý prodejce, byť jde o standardní cenu. Vzhledem k tomu, že se dnes vítá především jednoduchost a co nejméně místa k úložnému prostoru, aby se nekupovaly zbytečnosti do něj, anebo aby neměl prach kde usedat, sestávají dnešní moderní typy jen z poliček a vesměs z jedné obdélníkové skříňky o délce televize.

  Ukažte mi všechny levné stěny

  steny-obyvaci-vyprodejJedná se tak o banální cenu za pár kousků dřevotřísky a vy tak nejste nuceni nakupovat ve výprodeji, pokud opravdu netoužíte po již ne příliš moderních bytelných zdí, které mají výhodu úložného prostoru.

  Může to jí i jinak

  Chcete-li si však sami navrhnout svou centrální soustavu bytových prvků, respektive policemi ohraničenou část zdi, která má evokovat klidovou část obytné místnosti, můžete si police, případně i skříňky nakoupit zvlášť. Ale těžko docílíte jednotného stylu, který je jinak u tohoto typu nábytku standardem – všechny prvky mají podobný design, barvy i dekory…

  Další stěny ve výprodejích levně