• Dřevěné reproduktory Timewood rozproudí každou párty

  Designové vychytávky jsou nejen hezké na pohled, ale zároveň i praktické. Jinak tomu není ani u reproduktorů Timewood. Dřevěné reproduktory Timewood mají překrásný design a navíc dostatečně silný výkon pro vaši muziku. Jsou tedy ideálními společníky jak do interiéru, tak do exteriéru, kde chcete mít pořádnou párty.

  Co vám nabídne dřevěný reproduktor Timewood?

  Dřevěné „reprobedničky“ od značky Timewood mají jednu dvě velké výhody oproti klasickým reproduktorům. Samozřejmě máme na mysli dřevo a skvělý design. Dřevo má totiž skvělé akustické vlastnosti a z toho důvodu je ideální k reprodukci hudby.

  Stejně jako hudební nástroje, tak i dřevěné reproduktory Timewood se vyrábí z toho nejlepšího dřeva. Tělo je vyrobeno z exotického palisandrového dřeva. Díky tomu budete mít postaráno o skvělý hudební zážitek a rozproudí každou párty.

  Reproduktory z masivního dřeva

  Další výhodou je design reproduktoru. Struktura dřeva a tvar těla dodává reproduktorům tu správnou šťávu. Hodí se tak skvěle do každého pokoje a vždy s ním sklidíte obrovský úspěch. Kromě krásného vzhledu a struktuře dřeva, hraje i důležitou stránku velikost reproduktoru. Díky praktickým rozměrům, si vezmete svůj módní dřevěný kousek na cesty kamkoliv a nepocítíte, že jej sebou nosíte. Hudbu pak můžete pouštět během cesty.

  Ukažte mi cenu těchto reproduktorů

  Výkon jako pořádný samec

  O pořádný výkon se bát nemusíte. Dřevěné reproduktory Timewood jsou nadupané a 3W výkon vás ohromí. Společně s dobrým playlistem se stanete hlavním DJ vaší zahradní párty. Pomocí bluetooth můžete vše ovládat z chytrého telefonu až na vzdálenost 15 metrů.

  Ať už se nacházíte kdekoliv v domě nebo na zahradě, vždy budete mít pod kontrolou co se hraje. V případě, že vám nestačí paměť mobilního telefonu, můžete dřevěné reproduktory Timewood naplnit SD kartou nebo připojit repráček k počítači.

  Kromě závratného výkonu, je i úctyhodná výdrž repráčku Timewood. Na jedno nabití vám tahle dřevěná bestie vydrží až 6 hodin. Potom stačí doplnit baterky pomocí USB kabelu nebo napájení ze sítě.

  Jsou hudební bedničky skladem?

  Dřevěné beničky Timewood jsou moderní, designové a výkone reproduktory, se kterými ohromíte. Praktická velikost, výkon a možnost ovládat vše na dálku dělá z těchto reproduktorů číslo jedna v servírování muziky.