Sestavy nábytku do koupelny

Sestavili jsme pro vás designově vymazlené sestavy nábytku vyloženě do koupelny – zpravidla jde o kombinaci několika skřínek (horní, dolní i boční) s umyvadlem, případně i zrcadlem a poličkami. Výběr je jen na vás – stačí najít vhodný styl – moderní, rustikální, retro a cenové rozpětí (levné či luxusní) a můžete mít jedním nákupem vybavenou celou koupelnu.

 • Akce - Koupelnový nábytek - sestava Arion 2 - Koupelny-Cascada.cz

  Sestavy koupelnového nábytku

  Nábytek v koupelně obvykle lidé nemívají. Je tam potřeba jen vana či sprchový kout, toaleta, umyvadlo a pár nezbytností. Nicméně i v koupelně je dobré mít koupelnový nábytek, který vám často poskytuje tolik potřebný úložný prostor. Vždyť v koupelně najdete mnoho nejrůznějších lahviček sprchových gelů, šampónů, parfému, dámské či pánské kosmetiky. A kam to vše […]

  Přečtěte si mě...
 • Luxusní nábytek do koupelny

  Pojem luxusní koupelna a luxusní nábytek do koupelny znamená pro každého něco jiného. Pokud máte solidní a funkční koupelnu, nemusíte ji bourat a přestavovat, abyste si mohli pořídit nový koupelnový nábytek. Ovšem samozřejmě je mnohem lepší a jednodušší vybavovat koupelnu v novostavbě nebo koupelnu po rekonstrukci. Teprve v novém zmodernizovaném prostoru koupelny dokonale vynikne luxusní […]

  Přečtěte si mě...
 • Je lamino ideální materiál pro luxusní koupelnový nábytek?

  Luxusní koupelnový nábytek není těžké sehnat. Musíte však umět rozeznat ten správný a kvalitní kousek od toho špatného. To platí i pro lamino, který je ideálním materiálem pro luxusní doplňky do koupelen. Jenže zároveň jim být nemusí. Vše totiž záleží na tom, jak kvalitně je koupelnový nábytek vyroben.

  Přečtěte si mě...
 • Koupelnová sestava – umyvadlo se skříňkou

  Umyvadlo do koupelny patří podobně jako vana či další věci. Bez něj bychom si koupelnu nedokázali představit. Dnešní nabídka různých sestav pro koupelnu je opravdu široká, vybere si tak opravdu každý.

  Přečtěte si mě...
 • Sestavy nábytku do koupelny pořizujte chytře

  Při zařizování koupelny se nejčastěji zabýváme výběrem vhodného sanitárního zařízení jako je vana záchod, sprchový kout a baterie a také řešíme druh a barvu obkladů.

  Přečtěte si mě...