Skříně a skříňky

Hledáme pro vás ty nejkrásnější skříně a skřínky, které se hodí především do obývacího pokoje, ale také i do ložnic. Může jít o malé skřínky typu komoda, ale i velké šatní skříně s 2,3 či 4 páry dveří.

 • 3 rady pro vestavěné skříně – fotogalerie

  Vestavěné skříně jsou praktickou a designovou záležitostí. Neměli by chybět v žádné domácnosti, která chce ušetřit místo a mít přitom dostatek úložného prostoru. Kromě praktické stránky skříně a jejích fotogalerií, nabízí i designovou stránku věci. Co je zapotřebí k tomu mít vestavěnou skříň a na co si dát pozor?

  Přečtěte si mě...
 • Vyberte si tu správnou šatní skříň

  Šatní skříně prostě v bytě být musejí. Kam jinam by, zejména ženy, uklidily řadu svých oblečení, botiček a kabelek? Šatní skříň využívají dnes a denně všichni, proto je v každé domácnosti nepostradatelná. Možná si říkáte, že vybrat si šatní skříň je jednoduché, prostě vejdete do obchodu, na jednu ukážete a už si jí odvážíte.

  Přečtěte si mě...
 • Šatní skříně s posuvnými dveřmi

  Šatní skříně jsou plné změn. V jejich případě se můžeme setkat s řadou podob, od té z masivu až po MDF, DTD a další. Stále atraktivnější a praktickou variantou jsou šatní skříně s velkou zrcadlovou plochou. Nejen, že prostor opticky rozšíří, ale ony ho i ušetří. Nemusíte si pořizovat skříň a zrcadlo zvlášť. V této […]

  Přečtěte si mě...
 • Šatní skříň s posuvnými dveřmi je stále trendy

  Hledáte novou skříň, kam byste mohli uložit své oděvy, a hledáte řešení, které je co nejvíce praktické a poskytuje maximální prostor? Řešením by mohla být šatní skříň s posuvnými dveřmi, které nezabírají téměř žádné místo a umožní vám dostat se i do těch nejzapadlejších koutů celé skříně.

  Přečtěte si mě...
 • 5 dveřové šatní skříně

  5 dveřové šatní skříně jsou již naprostým luxusem a obrovským pomocníkem, který schová kdejaké harampádí v domě. Pořád ještě se jedná o levnější variantu, než na kolik by vás vyšla skříň ryze na míru od stolaře. Stále však i při 5 dveřové verzi skříně, vám může zůstat nevyužitý prostor, kterého je škoda…

  Přečtěte si mě...