Koupelnový nábytek

V této sekci máme všechny informace o výběru ideálního koupelnového nábytku do vaší domácnosti. Jaké druhy a typy jsou pro Českou republiku vhodné a běžné, jak správně měřit volný prostor pro nový nábytek a jak vybrat ten nejlepší kousek k vám domů – to vše vám chceme předat z naší několikaleté zkušenosti.

 • Mini koupelna Horace 5 - wenge - Koupelny-Cascada.cz

  Potřebujete úložný prostor? Pomůže skříňka pod umyvadlo!

  Pod umyvadlem se objevuje prostor, který bývá často nevyužit. A to je velká škoda, zvláště ve chvíli, kdy máte malou koupelnu a snažíte se šetřit každý centimetr. Úložný prostor pod umyvadlem jde velmi hezky využít a například zde schovávat prostředky na úklid, kosmetiku či jiné věci.

  Přečtěte si mě...
 • Akce - Koupelnový nábytek - sestava Arion 2 - Koupelny-Cascada.cz

  Sestavy koupelnového nábytku

  Nábytek v koupelně obvykle lidé nemívají. Je tam potřeba jen vana či sprchový kout, toaleta, umyvadlo a pár nezbytností. Nicméně i v koupelně je dobré mít koupelnový nábytek, který vám často poskytuje tolik potřebný úložný prostor. Vždyť v koupelně najdete mnoho nejrůznějších lahviček sprchových gelů, šampónů, parfému, dámské či pánské kosmetiky. A kam to vše […]

  Přečtěte si mě...
 • Luxusní nábytek do koupelny

  Pojem luxusní koupelna a luxusní nábytek do koupelny znamená pro každého něco jiného. Pokud máte solidní a funkční koupelnu, nemusíte ji bourat a přestavovat, abyste si mohli pořídit nový koupelnový nábytek. Ovšem samozřejmě je mnohem lepší a jednodušší vybavovat koupelnu v novostavbě nebo koupelnu po rekonstrukci. Teprve v novém zmodernizovaném prostoru koupelny dokonale vynikne luxusní […]

  Přečtěte si mě...
 • Je lamino ideální materiál pro luxusní koupelnový nábytek?

  Luxusní koupelnový nábytek není těžké sehnat. Musíte však umět rozeznat ten správný a kvalitní kousek od toho špatného. To platí i pro lamino, který je ideálním materiálem pro luxusní doplňky do koupelen. Jenže zároveň jim být nemusí. Vše totiž záleží na tom, jak kvalitně je koupelnový nábytek vyroben.

  Přečtěte si mě...
 • Vybavte si svou koupelnu!

  Mnozí si myslí, že na koupelně až tak nezáleží, netrávíte v ní mnoho času, tak proč jí nějak zvelebovat či vybavovat? To je však velká chyba! I na koupelně záleží. Chcete-li, aby se vám dobře žilo, myslete i na koupelnu!

  Přečtěte si mě...
 • Vybavte si koupelnu levným nábytkem!

  Koupelnový nábytek je v každé koupelně velice důležitým prvkem. Poskytuje totiž tolik důležitý a využívaný úložný prostor, kam lze umístit ručníky, hygienické potřeby, kulmu i vysoušeč vlasů. Úložné prostory v koupelně využije opravdu každý ve vaší domácnosti. Navíc se jedná o něco, čeho si člověk všimne hned na první pohled a tak si vyplatí vybírat […]

  Přečtěte si mě...
 • Výprodej koupelnového nábytku – čemu se vyvarovat

  Koupelnového nábytku se za rok vyrobí nepřeberné množství sérií a designů. V případě, že nepotřebujete aktuální trendy v oblasti interiérového nábytku, je výprodej koupelnového nábytku jednou z možností, jak si sehnat kvalitní nábytek za rozumné ceny.

  Přečtěte si mě...
 • Zápasíte v koupelně s úložným prostorem? Řešením je skříňka!

  Do koupelny často potřebujeme vměstnat mnoho věcí. Kosmetické potřeby, toaletní potřeby, líčidla, prostředky na úklid a podobně. Ve chvíli, kdy máte v koupelně omezené možnosti nebo máte koupelnu velmi malou, že doslova šetříte každý centimetr, se úložné prostory řeší obtížněji.

  Přečtěte si mě...
 • Skříňka s umyvadlem je praktická a žádaná

  Máte malou koupelnu a potřebujete využít každé místečko? Pořiďte si koupelnovou skříňku s umyvadlem, která nejen že ušetří místo, ale rovnou poskytne žádaný úložný prostor, který se zejména v malé koupelně určitě neztratí.

  Přečtěte si mě...
 • Spojte umyvadlo a skříňku v jedno!

  Vybavujete si koupelnu a už dopředu víte, že určitě chcete umyvadlo a pod ním skříňku na uložení všemožných věcí? Pak máte dvě možnosti. Koupit si umyvadlo a skříňku pod umyvadlo zvlášť a sladit je k sobě dohromady.

  Přečtěte si mě...
 • Horní koupelnové skříňky

  Znají to nejen ženy, ale i muži, v koupelně často nacházíme mnoho a mnoho nejrůznějších přípravků, kosmetických propriet, ale také úklidových prostředků. A koupelny nebývají nafukovací, obvykle jsou to malé místnosti, kam se musí vměstnat co možná nejvíc věcí. A jak to vyřešit? Chytře umístěnými úložnými prostory, jako jsou například horní koupelnové skříňky. Díky nim […]

  Přečtěte si mě...
 • Koupelnová sestava – umyvadlo se skříňkou

  Umyvadlo do koupelny patří podobně jako vana či další věci. Bez něj bychom si koupelnu nedokázali představit. Dnešní nabídka různých sestav pro koupelnu je opravdu široká, vybere si tak opravdu každý.

  Přečtěte si mě...